2733
2734
عنوان

چقده دیگه وقت هست واسه زایمان وقتی درد ها شروع شده و

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 28 پست
توی کلاسهای بارداری به ما گفتن ۵ دقیقه یکبار شد برید بیمارستان

آها ممنون

میشه یه صلوات بفرستید برام اینکاری که میخوام انجام بدم درست بشه؟ چون میخوام کاری کنم که مامانم خوشحال بشه😚
حالش خوبه خودش هم حسه خاصی نداره و خیلی معمولیه فقط میگه تقریبا نیم ساعت یه بار میگیره ول میکنه

عزیزم سرمانخورده که حالش بد باشه واسه زایمان حال عمومی همه خوبه فقط درد  دارن بعدم وقتی دیشب 3سانت بوده شاید الان بیشتر شده باشه خطرناک باشه،، بازم خودتون میدونید

بهشت آنجاس که آزاری نباشد،،، کسی را با کسی کاری نباشد 😒😒😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سرمانخورده که حالش بد باشه واسه زایمان حال عمومی همه خوبه فقط درد  دارن بعدم وقتی دیشب 3س ...

آخه خودش گفت بریم میخوام پیاده روی کنم 

میشه یه صلوات بفرستید برام اینکاری که میخوام انجام بدم درست بشه؟ چون میخوام کاری کنم که مامانم خوشحال بشه😚
2728
برید تو حیاط بیمارستان پیاده روی کنید 

اومدن دنبالمون سوار ماشین شدیم

میگه دردها ربع ساعت یه بار شده

من خیلی استرس دارم خودش خیلی ریلکسه😂

وای من همیشه استرس اینو دارم که نکنه توخونه زایمان کنم وب بیمارستان نرسم😁کسی هم خونه نباشه 😢

نه عزیزم ریلکس باش به خودت استرس نده😆

2738
وای من همیشه استرس اینو دارم که نکنه توخونه زایمان کنم وب بیمارستان نرسم😁کسی هم خونه نباشه 😢

اخی عزیزم منم مث تو بودم،شهر غریب تنهام همش میترسیدم دردم بگیره و تنها باشم ولی خداروشکر بدون درد پاشدم خودم تنهایی آژانس گرفتمم و رفتم بیمارستان

خدایا هرگز کسی را به چیزی که قسمتش نیس عادت نده...
منم حالم خوب بود ولی همین ک دیدن 3 سانتم البتع بدون هیچ دردی بستریم کردن

جددددی🤔🤔ما حتی تا الان هم نرفتیم 

هرچی بهش میگم گوش نمیده میگه دکتر گفته تا ۴ شنبه وقت هس😐😐😐

نزدیک‌بیمارستان باشین بهتره

ولی‌من‌که‌ننج روز پنج سانت رحمم باز‌بود بدون‌هیچ‌علامت دیگه... بستری شدم

هرمسی یه‌مدلیه دیگه

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته
نزدیک‌بیمارستان باشین بهتره ولی‌من‌که‌ننج روز پنج سانت رحمم باز‌بود بدون‌هیچ‌علامت دیگه... بستری شد ...

بله درسته خداروشکر به سلامتی زایمان کرد

بله درسته خداروشکر به سلامتی زایمان کرد

الهی شکر

دخترخانومای مجرد...شما رو به هر کی قبول دارین قسم  زیر 22 سال ازدواج نکنین  .... منظورم این نیس که اونایی که زیر 22 ازدواج کردن بدبختند...من خودم 18 سالم بود و سال اول دانشگاه بودم که ازدواج کردم و خیلی هم خدا رو شاکرم و   ولی زیر 22 ریسک داره....چون تو به عنوان یه زن تا 22 سالگی نود درصد افکارت و عقایدت ثبات پیدا میکنه و خیلی از تفریح ها و شیطنت های دخترونه مال زیر22 هست و از طرفی یه زن هرچی کوچیکتر باشه آسیبپذیر تره و بیشتر میتونه مورد ظلم واقع بشه ولی بالای 22 سال بالاخره یه رشته دانشگاهی خوندی و در صورت نیاز احتمال شاغل شدنت بیشتره و اگه خدایی نکرده ازدواجت اشتباه باشه میتونی شرایط رو به نفع خودت تغییر بدی  و کمتر به حمایت خانوادت نیاز داری یا حداقل کمتر از یه دختر 17 ساله اسیب ببینی.... تو رو خدا اگه مجبور نشدین زود ازدواج نکنین ...منم 18 سالم بود فک میکردم هرچی زودتر ازدواج کنی بهتره الان که 2۶سالم شده و ادمای اطرافمو میبینم بین اونایی که ازدواجشون اشتباه بوده اون دسته که زود ازدواج کردن بیشتر ضربه خوردن...احتیاط شرط عقله...به خصوص توی این زمونه که از هر ده تا مرد یکی دوتاشون واقعا مرد زندگی اند...زندگی تون رو بر اساس استثنا ها قرار ندین که مثلا فلانی خوشبخته