2410
2553

وقتی دردها شروع بشه و تقریبا هر نیم ساعت یه بار باشه دهانه ی رحم هم ۳ سانت بوده دیشب قبل از اینکه درد ها شروع بشه

(سوال رو برای کسی میپرسم زود جواب بدین لطفا نیازه بریم بیمارستان؟)

میشه یه صلوات بفرستید برام اینکاری که میخوام انجام بدم درست بشه؟ چون میخوام کاری کنم که مامانم خوشحال بشه😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
زودا. نیم ساعت یکبار. فاصله ش باید کمتر باشه

تا شب صبر کنیم‌یعنی؟دکتر دیشب رفتیم هنوز درد های مرتب شروع نشده بود ولی دهانه ی رحم سه سانت بوده

میشه یه صلوات بفرستید برام اینکاری که میخوام انجام بدم درست بشه؟ چون میخوام کاری کنم که مامانم خوشحال بشه😚

بدنها متفاوته و همه با یه سرعت دهانه رحمشون باز نمیشه

نیم ساعت یکبار، زوده بره بیمارستان

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
2714
برید بیمارستان خواهر،تاپیک زدن نداره ک 

خب آخه حاله عمومیش خوبه طوری نیست که بستریش کنن

توی کلاسهای بارداری به ما گفتن ۵ دقیقه یکبار شد برید بیمارستان

من هر روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشوم ... من لایق بهترین ها هستم ^_^ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1218273 برای حاجتم یه صلوات بفرست ممنونم
ریسک نکن شاید دهانه رحم باز شده باشه بره زودتر

حالش خوبه خودش هم حسه خاصی نداره و خیلی معمولیه فقط میگه تقریبا نیم ساعت یه بار میگیره ول میکنه

تا شب صبر کنیم‌یعنی؟دکتر دیشب رفتیم هنوز درد های مرتب شروع نشده بود ولی دهانه ی رحم سه سانت بوده

دوش بگیر. نرمشهاتو انجام بده. الانم بری برت میگردونن. زنگ بزن اورژانس زنان اون بیمارستانی که میخوای زایمان کنی راهنماییت میکنن

قربون بودنت برم پسرم... 

الان اومدیم پیاده روی جایی که نزدیک بیمارستان هم باشیم

2706