2737
2734
عنوان

زولبیا و بامیه ترد بازاری ماریا + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 121361 بازدید | 1590 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ماریا جان من بامیه رو درست کردم ولی حین سرخ کردن ترک خورد کلا شکلو شمایلش جالب نیست میدونید چر ...

سلام گلم. خمیرت هنوز اب داشته. مرحله ی اول خوب تفت بده خمیرتو

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2728
سلام ماریا جون  حتما بایدروغن سرخ کردنی باشه براسرخ کردنش؟ وبجای کره میشه روغن جامد؟؟ واینکه ...

سلام گلم. میشه از جامد برای سرخ کردنش هم استفاده کنی 

بجای کره میشه جامد بریزی 

واقعیتش یک سال که کلا نمیشد عکس بزارم بعدم که تعلیق بودم. الان مسافرتم اومدم خونه دوباره شروع میکنم حتما

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2738

سلام عزیزم تواون یکی تاپیکم پیام.گذاشتم ولی ترکید ی لطفی میکنی چیز کیک رو اموزش بدی باتمام نکات

مخصوصا ریختن ژله کی بریزم و قالب چجور باشه 

چجوری از قالب دربیارم استیله قالب کیکم

ممنون

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
سلام عزیزم دیروز درست کردم بامیه افتضاخ شد ترک خورد و خیلی پف کرد داخلشم خمیر شد ریختم بیرون مشکلم ...

سلام گلم. ای وای. حتما خمیرت هنوز اب داشته

سلام عزیزم تواون یکی تاپیکم پیام.گذاشتم ولی ترکید ی لطفی میکنی چیز کیک رو اموزش بدی باتمام نکات مخص ...

سلام عزیز اره نوشتم فرستادم. دیدم تعطیل شد

سلام عزیز اره نوشتم فرستادم. دیدم تعطیل شد

میشه ی بار دیگ بگی شرمنذه

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
2706