2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما جابجایی کرومزمی دارید؟

با دکترتون مطرح کنید ان شا الله ک مشکلی پیش نیاد🌹

دوستای عزیزم ممنون ک واس بچه دار شدنم دعا کردین. عاشقتونم. اللهم صلی علی محمد و آل محمد. این صلوات برا همه ی منتظرا و حاجتمندا. منو نی نیم رو هم به یه صلوات مهمون کنین😇
2728
2738
چه خوب همسر من دوطرفه عمل کرده انقد استرس دارم میگم نتیجه بده یا نه منم ۲بار سقط کرده اون تازه ...

توکل کن به خدا من اصلا بیخیال سده بودم دیگه ببین بادوم بخور خرما بخور کنجد بخور موز بده شوهرت به بچه هم فک نکن خودش تشکیل میشه فک نکن جا موندی از بقیه هر کی یه قسمتی داره من بچه ام الان باید هشت ماهه می بود ولی تقدیرم این بوده باید اینم به خود خدا بسپارم و فکر نکنم

چه خوب همسر من دوطرفه عمل کرده انقد استرس دارم میگم نتیجه بده یا نه منم ۲بار سقط کرده اون تازه ...

اگر نظر من رو نیخاید یک ماه که استراحت کرد بعدش اقدام کنید دوست عزیز هر چقد استرس داشته باشی و فکر کنید به بچه نمیگیره تلاش کن بی تفاوت باشی امیدوارم به زودی دامنت سبز شه برای من هم دعا کن این سالم باشه

اگر نظر من رو نیخاید یک ماه که استراحت کرد بعدش اقدام کنید دوست عزیز هر چقد استرس داشته باشی و فکر ک ...

ان شا الله خدا به شمام اولاد سالم و صالح عطا کنه وبسلامتی دوره ی بارداری تموم بشه

2706