2726
عنوان

بعد از 6ماه برگشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 82 پست

به هیچ وجه برنگردین دخترتون دو دستی بدین معلومه ادمای بیخودی هستن 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

عقد سر بگیر باز برای عروسی اذیت میکنن 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کسی ک رفته همیشه راه رفتنو خوب بلده عزیزم پس بهتره بیخیال شی و مطمئن باش ی شوهر خوب و درخور خودش پیدا میکنه این خونواده اگه الان پا پیش بزارن  فردا روز دخترتو اذیت میکنن  با ی نه محکم نزار ی زن غمگین  ب جهان اضافه شه

اصلاااا . با خونواده ایی که هنوز عقد نشده اختلاف پیش میاد اصلا به صلاح نیس این ازدواج . ببخشید من خودم مجردم اگه کسی این کارارو بکنه و مادرم بگه نمیدونیم چیکار کنیم در مقابلشون فکر میکنم رو دستشون موندم. چرا ارزش دخترتونو اینقد پایین میارید

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

کسی ک رفته دیگ ارزش برگشتن ندارع ،گشت و گذار هاشون زدن دیدن کیس مناسب نیس بارم برگشتن سر وقت دختر شما ؟ ،شماره ی دخترتو عو کن و راضی نشو

بزار درسش رو بخونه

قطعاااا موقعیتهای عالی تری براش پیش میاد

خییییلی زوده حالاکه بندازیش توی دردسر شوهر داری وبچه داری

همین مادر شوهر وخواهر شوهر قطعااا به دخالتاشون درآینده هم ادامه میدن..فردا یسال جلوگیری کرد آبروشو میبرن

صبر کن و دخترت رو بده به یه خانواده ی با فرهنگ که برا دخترت مادری کنه

نه بگه ما رسم خرید عقد نداریم!!

مگه میخواد واسه غریبه بخره که اینو میگن!واسه زنه خودش میخواد بخره

من وقتی برام خواستگار میاد اگه هفته اول زنگ زدن که هیچی . اگه نزدن و هفته دوم زنگ زدن مادرم بدون تحقیق و ... جواب منفی میده . بعضیا فکر میکنن فقط همینان که پسر دارن

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀

سیم کارت دخترتون رو عوض کنید

طفلی سنی نداره نکنید اینکار رو. اون طفلی تازه به ۲۴ سالگی برسه میفهمه اصلا چه انتظاری از زندگیش داره نه الان. تو رو به فاطمه زهرا قسم دست از سر دخترهاتون بردارید بزارید بزرگ بشن. درس بخونن خانمی بشن برای خودشون

2706