2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم شرق تهرانم میخوام دکترم سر زایمانم بیاد البته هنوز باردار نیستما از الان دارم تحقیق میکنم

من خودم پیش دکتر صافی رفتم زایمانم بیمارستان لاله بود . کارش بد نبود ولی اخر کاری رفتار غیر حرفه ای انجام داد منم ازش زده شدم. طرف قرار بیمه همسر بود واسه همین پیشش می رفتم.یه مطب تو نارمک داره .

این مرضیه بهنام رو هم تو لیست بیمه همسر دیده بودم . شاید برم پیشش ببینم چه مدلیه !

دکتر نرجس نایب هاشمی رو چن سال قبل رفتم پیشش . تشخیص ش خوبه ولی مطبش فوق العاده شلوغه . چند نفری ویزیت میکنه و کلی تو مطب باید معطل بشی حتی اگه وقت قبلی داشته باشی . من واسه همین دیگه پیشش نرفتم . ولی اخلاق خودش خوبه .
https://nobat.ir/118/line/eRmW/

مامان دوقلو ها . سپهر و سهند 

اوایل فکر میکردم دکتر خوبیه . ولی الان میگم دکتر خوبیه ولی خیلی پولکیه . یعنی به خاطر پول بی خودی ازمایش و سونو و.... انجام میده

35سالمه،در انتظار اولین فرزند ،بیش از ۴ سال در اقدامم🌹خدایا امید کسی رو نا امید مکن🌺
2714

من سه سال قبل بیمار خانم دکتر بودم خداییش خیلی با حوصله و با سواده برای زایمان هم بیمارستان فرمانیه سزارین شدم کار جراحی اش عالی بود فقط مطبش شلوغ بود و تنها مشکلم معطلی تو مطب یود

من سه سال قبل بیمار خانم دکتر بودم خداییش خیلی با حوصله و با سواده برای زایمان هم بیمارستان فرمانیه سزارین شدم کار جراحی اش عالی بود فقط مطبش شلوغ بود و تنها مشکلم معطلی تو مطب یود

من سه سال قبل بیمار خانم دکتر مرضیه بهنام بودم خداییش خیلی با حوصله و با سواده برای زایمان هم بیمارستان فرمانیه سزارین شدم کار جراحی اش عالی بود فقط مطبش شلوغ بود و تنها مشکلم معطلی تو مطب یود

منم شرق تهرانم میخوام دکترم سر زایمانم بیاد البته هنوز باردار نیستما از الان دارم تحقیق میکنم

سلام عزیزم منم شرقم و باردار نیستم ولی دارم تحقیق میکنم واسه انتخاب دکتر.شما جاییو پیدا کردی؟

2706