2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عروس عمه ي شوهرم اونجا بود نميدونم كادرشو پزشكاش چطورن اما خيلييييي بيمارستان دلگيري بود ١٠٠ سال د ...

دلگیر؟؟؟؟؟؟؟

عالی بود حرف نداشت

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2731
دوستم پرستاره چن جا بوده.ا نجا رو پیشنهاد نمیده اما.خصوصی و دولتی هم بوده.

به نظر من بهترین بیمارستان بود 

من خیلی برای زایمانم تحقیق کردم که کجا باشه واقعا خوشحالم که تخت جمشید و انتخاب کردم 

کادر پزشکی ۲۰

دکتر بیهوشی عالی 

پرستارا عالی 

کلا همه چیزش خیلی خوب بود 

دلگیر؟؟؟؟؟؟؟ عالی بود حرف نداشت

اره خيلي وقتي رفتيم ملاقاتش بيچاره تختشو گذاشته بودن تو يه محيط كوچيك من اصلا خوشم نيومد من دوست دارم اتاق نور داشته باشه حداق ١٢ متر باشه چي بود اونجا ....ادما باهم فرق دارن شايد شما برات مهم نبوده

2738
به نظر من بهترین بیمارستان بود  من خیلی برای زایمانم تحقیق کردم که کجا باشه واقعا خوشحالم که ت ...

سلام شایان جان خوبی?نیکان خوبه?میخواستم تاپیک بزنم صدات کنم

خدایا خودت مواظب گل پسرام باش❤❤
البته از نظر ان ای سیو میگفت پیشرفته نیس و میشنهاد نمیداد برای نوزاد.گفت بینارستان کودکان باهنر کرج ...

عزيزم بيخيال استارتر و اون خانوم دوستن ما نظرمون و داديم استارتر جان انشاالله هر جا ك راحتي زايمان كني

سلام شایان جان خوبی?نیکان خوبه?میخواستم تاپیک بزنم صدات کنم

فدات بشم عزیزم نیکان خوبه خداروشکر 

ببین گلم من خیلی از بیمارستان و کادر پزشکی راضی بودم 

برای هرکسی یه چیزی تو بیمارستان مهمه اما چیزایی که برا من مهم بود تو بیمارستان همرو تخت جمشید داشت

دکتر من به من گفت کادر بیهوشی ما کارشون حرف نداره و واقعا نداشت من حتی یه ثانیه ام درد نکشیدم نه سر درد نه کمر درد نه حتی بخیه هام 

عزيزم بيخيال استارتر و اون خانوم دوستن ما نظرتون و داديم استارتر جان انشاالله هر جا ك راحتي زايمان ك ...

عزیزم مرسی ک نظر دادی ولی بحث دوستی نیست خووستم نظرهارو بدونم

فدات بشم عزیزم نیکان خوبه خداروشکر  ببین گلم من خیلی از بیمارستان و کادر پزشکی راضی بودم  ...

عزیزم چند تا سوال داشتم ازت.اتاقی ک اماده میکنن برا زایمان ک سوند وصل میکنن و آنژوکت اون اتاق جدا هست و تو عموم نیست?منظورم تو دید دیگران ک نیست?هزینه بیمارستانت چقدر شد?دکترت امینیان بود درسته?جدا بهت تخفیف داد یا نه?چ روزایی بیمارستان هست?قبول میکنه بعد بیحسی خواب اور بزنه?رفتار پرستارا چطور بود برای زدن شیاف و نظافت ب همراه میگفتن یا خودشون کارشونو انجام میدادن?هزینه همراه و ساک مادر و نوزاد چقدر شد و چ چیزایی داخلش داشت?ببخشید گلم سوالام زیاد بود😁😁😁😁

2706