2733
2739
عنوان

اقدامی های اردیبهشت و منتظر موعد بیاین کنار هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4640 بازدید | 579 پست
 من تا امروز صب  ۶ تا بیبی چک زدم همش مثبت دیشب رفتم آز دادم    گفت منفی ... ...

مگه میشه ۶تاشم خراب باشه!!!!!

بتا چند بود؟

شاید از اونایی باشی که هورمون بارداری اول تو ادرارت ترشح میشه و بعد میاد تو خون

مگه میشه ۶تاشم خراب باشه!!!!! بتا چند بود؟ شاید از اونایی باشی که هورمون بارداری اول تو ادرارت ترش ...

والا خودمم تعجبم شد ‌..خیلی  تو ذوقم خورد 

بتام ۱

فرشته کوچولوی من ،تو دلیم  عاشقتم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
امروز روز نهم قاعدگيمه نميدونم كى شروع به اقدام كنم گيج شدم

استرس نداشته باش. کیت تخمک گذاری بخر از روز 12  بزار  تا مثبت شه. اگه مثبت نشد اقدام نکن که اسپرمهای قوی الکی هدر نرن. بعد که مثبت شد فردا و پس فرداش اقدام کن و بعدشم یه روز درمیون. البته اگه الان پاکی یه بار دهم اقدام کن که برای 12 به بعد اسپرم تازه تولید بشه. چون اسپرم بهترین زمانش بین 3 تا 5 روزه بعدش بیشتر بمونه تو بدن مرد ضعیف میشه. نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه. منظورم اینه که از اخرین باد که همسرت اسپرمش خارج شده باید 3 تا 5 روز گذشته باشه. کمتر باشه شاید هنوز به مقدار کافی تو بدنش تولید نشده باشه و بیشتر باشه هم اسپرمها دیگه شروع میکنند به ضعیف شدن.

داروی گیاهی فنجیوش و شیره خرنوب برای تقویت اسپرم معجزه میکنه و خیلی عالیه. زود برو بگیر از همین امروز بخوره. خرنوب روزی دو بار صبح و شب یه ق غ. خودتم ببند به عرق رازیانه. ان شالله ماه دیگه با خبر خوش بیای

استرس نداشته باش. کیت تخمک گذاری بخر از روز 12  بزار  تا مثبت شه. اگه مثبت نشد اقدام نکن ک ...

مرسي عزيزم از راهنماييت خيلي خوب بود ممنون،فقط سوالى من ماه گذشته از روز ١٢پريوديم كيت گذاشتم دو رنگ بود تا روز ١٦م  هر روز دو خط پررنگ ميفتاد  بنظرتون دليلش چى ميتونه باشه سونو و ازمايش هورمونم دادم مشكلى نداشتم

سلام خانما

من از وقتی اقدام داشتم پریودیم منظم شده سر ۲۲ روز

امروزم موعدمه،قبلا دل درد های شدیدی میگیرم و خیلی علائم پری داشتم،ولی این دفعه فقط کمرم و پهلوهام بشدت درد میگیره،بی بی هم منفیهههه😥

چیکار کنم

2706