2726

سلام خوبین من یه تاپیک زدم با موضوع فرزندپروری . هرروز یه سری مطلب میزارم لطفا مطالعه کنید ، لینکش هم میزارم .

پیشنهادم اینه تو این تاپیک از تجربه های همدیگه برای رفتار درست با بچه هامون استفاده کنیم .

صالحه ی سابقم ، به دلیل استفاده از دوتا کلمه ی گروه  و ت ل گ ر ا م قطعم کردن ، نی نی یار 3 ارادتمندم حداقل جواب سلاممو میدادی بعد میپوکوندی .😀                    خرد تا به زنان میرسد نامش مکر میشود و مکر تا به مردان میرسد عقل نام میگیرد،  درخواست توجه تا به زنان میرسد نامش حسادت میشود و حسادت تا به مردان میرسد نامش میشود غیرت ...!
من طبق سي دي هاي دكتر هلاكويي پيش ميرم تا الان خيلي راضيم شما هم ادرس تاپيكت بزار لطفا

در مورد 7 سالم داره؟ شما مطالعه کردید؟

اونایی که به شهدا اعتقاد دارید : واسه حاجت منم دعا کنید و صلوات بدین.ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میتونیم اینجا درباره ی همه چیز بچه ها باهم پرسش و پاسخ داشته باشیم . واگر مطلب مفیدی هم داریم اینجا بزاریم همه استفاده کنن . 

صالحه ی سابقم ، به دلیل استفاده از دوتا کلمه ی گروه  و ت ل گ ر ا م قطعم کردن ، نی نی یار 3 ارادتمندم حداقل جواب سلاممو میدادی بعد میپوکوندی .😀                    خرد تا به زنان میرسد نامش مکر میشود و مکر تا به مردان میرسد عقل نام میگیرد،  درخواست توجه تا به زنان میرسد نامش حسادت میشود و حسادت تا به مردان میرسد نامش میشود غیرت ...!
2728
من طبق سي دي هاي دكتر هلاكويي پيش ميرم تا الان خيلي راضيم شما هم ادرس تاپيكت بزار لطفا

سلام.سی دی شو از کجا تهیه کنیم

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘

من میخام بافرهنگ بودنو به بچم یاد بدم چیزی که تو جامعه کم داریمش ..  غیبت نکردن تهمت نزدن  زباله نریختن حیوونارو دوس داشتن  پرتلاش بودن  هدف داشتن انسان بودن کمک به همنوع .. 

میتونیم اینجا درباره ی همه چیز بچه ها باهم پرسش و پاسخ داشته باشیم . واگر مطلب مفیدی هم داریم اینجا ...

اگه در مورد بچه 7 سال مطلبی دارید من میخونم

اونایی که به شهدا اعتقاد دارید : واسه حاجت منم دعا کنید و صلوات بدین.ممنون
من میخام بافرهنگ بودنو به بچم یاد بدم چیزی که تو جامعه کم داریمش ..  غیبت نکردن تهمت نزدن   ...

👍👍👍👍👍

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
من میخام بافرهنگ بودنو به بچم یاد بدم چیزی که تو جامعه کم داریمش ..  غیبت نکردن تهمت نزدن   ...

خیلی خوبه عزیزم . به نظرم بهترین روش اموزش به بچه ها اصلاح رفتارهای خودمون هست . اگر میخوایم بچه هامون این فرهنگ هارو یاد بگیرن باید اول خودمون رعایت کنیم .. چون بیشتر یادگیری کودکان از طریق مشاهده ی رفتار دیگران هست یعنی همون یادگیری مشاهده ای . مرسی از پست خوبت . 

اگه در مورد بچه 7 سال مطلبی دارید من میخونم

بله برای اون سن هم مفیده . فقط من باید دوباره تاپیک بزنم و نیمه خصوصیش کنم که کسی پست نزاره و مطالب پشت سرهم بیفته . بعد لینکش رو همینجا میزارم

2706