2737
2734
عنوان

لکنت زبان و درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 104494 بازدید | 654 پست
۴ سالشه ازسه سالگی ایتجوری شده

توکل همه مون به خدا خودش من 2ماهه اینجوری شده فقط میدونم بهش گرمی میدم خیلی خیلی بهتر میشه توم امتحان کن ببین چطوره، گرمی میدادم و غذای شب مانده اصلا ندادم، بهتره فقط تا سردی میخوره دوباره لکنت میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من از یه پیج اینستاگرام اقای حیدری یه فایل تمرین برای پسرم گرفتم خیلی پیشرفت خوبی داشته با انجام تمریناتش و‌ خیلی خیلی بهتره شده هنوزم داره تمریناتش رو انجام میده 

Reza.heydari.st اگه اشتباه نکنم این بود

2731
چنسالشه بچتون؟چرا لکنت گرفته؟مدل لکنتش چجوریه

3سالشه، نمیدونم خودم حدس می‌زنم یه اتفاقی پیش اومد ترسید بعدش دچار لکنت شد چون وقتی کوچیک بود وتاهمین دوماه پیش عین بلبل حرفمیزد، لکنتش گیر کردن رو اول کلماته، گفتاردرمان که دیدش گفت ناروانی گفتارداره، ولی یه وقتایی روان حرفمیزنه گاهی گیرمیکنه مثلا چندبار میگه این این ایناهاش مامان

سلام سوگندجان،ببخشیداین شربت روغن ماهی توی بازارموجودنیست،میشه جایگزینش معرفی کنی؟

سلام عزیزم

امگا 3 بهش بده

البته با دکتر یا داروساز مشورت کن که چ دزی و چجوری بهش بدی

ویتامین ب و زینک پلاس و آهن و .... هم یادت نره

الان فصل انار

انار زیاد بهش بده مخصوصا آبش

البته در کنارش ی گرمی بهش بده

2738
ممنون عزیزم....پسرم سه سالشه چندروز خوب حرف میزنه بعدش یکدفعه موقع حرف زدن اول حرف تکرارمیکنه

از هیجان دورش کن 

چ هیجان مثبت

چ هیجان منفی

سعی کن خسته نشه اصلا

چ جسمی چ روحی

تی وی و گوشی ممنوع

غذاهای با طبع سرد ممنوع

تاپیک از اول بخون خط به خط اجرا کن

ایشالله زود زود خوب میشه

نگران نباش که انرژی منفیش به فرزندت میرسه

از هیجان دورش کن  چ هیجان مثبت چ هیجان منفی سعی کن خسته نشه اصلا چ جسمی چ روحی تی وی و گوش ...

همین تاپیک شماباعث شده یکم امیدوارباشم،همش بخودم میگم خوب میشه ولی چون کوچیکه رژیم غذا نمیشه دادهرچی دوست داره میخوره،مثلاعاشق ماسته

ازاینکه وقت میزارید جواب میدیدخیلی ممنونم،انشالله هرچی ازخدامیخاییدبهتون بده

همین تاپیک شماباعث شده یکم امیدوارباشم،همش بخودم میگم خوب میشه ولی چون کوچیکه رژیم غذا نمیشه دادهرچی ...

حتما مصرف ماست محدود کن یا با نمک و نعنا بده

ممنون از دعای خوبت🙏🙏

سلام سوگندجان میگم پسرم حدود 15روز خیلی روان وعالی شده بود انگار اصلا خبری از لکنت نبوده هیچوقت ولی الان دوباره شروع شده لکنتش، گفتم ازت بپرسم پسر شمام همینجوری بود؟ یعنی قطع و وصل میشد؟ خیلی امیدوار بودم ولی الان دوباره استرس همه وجودمو گرفته 

سلام سوگندجان میگم پسرم حدود 15روز خیلی روان وعالی شده بود انگار اصلا خبری از لکنت نبوده هیچوقت ولی ...

بله پسر منم فراز و فرود خیلی داشت

گاهی کاملا خوب میشد

اینکه گاهی خوب میشن نشون میده که این مشکل توی بچه هامون موندگار نیست و یک عامل بیرونی این مشکل رو به وجود آورده که با آرامش و رعایت نکات لازم به طور کامل خوب میشن

نکته مهم اینه که تا چند ماه و حتی یک سال بعد بهبودشون نکات تاپیک رو رعایت کنید

چ تغذیه چ بازی ها چ ....

بله پسر منم فراز و فرود خیلی داشت گاهی کاملا خوب میشد اینکه گاهی خوب میشن نشون میده که این مشکل تو ...

خداخیرت بده عزیزم چقدر خوبه که هستی خدا بچه تو برات نگهداره، خیالم راحت شد، باشه فدات همه چیو رعایت میکنم پناه برخدا خودش

2706