2733
2734
عنوان

رفتم بیمارستان ولم نمیکردن دیگه😩

575 بازدید | 43 پست

احساس كردم تپش قلب دارم رفتم بيمارستان تا رسيدم اونجا ديگه خوب شده بودم ولى بازم گفتم به دكتر اورژانس بگم بهتره... اونم فشارمو چك كرد گفت اوكيه نوار قلب گرفت خوب بود،زنگ زد متخصص قلب اومد بالاسرم اكو كرد،آزمايش آنزيم قلب گرفتن،زنگ زدن پزشك زنان اومد سونوى لگن و شكم انجام داد...خلاصه ۴ رفتم ۸:۳۰ از دستشون خلاص شدم😩 ۶۰۰تومنم ازم گرفتن😩 

وااااا؟؟؟ 

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😂😂😂

یاد در حاشیه افتادم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738

مادرشوهر من برای سرماخوردگی رفت

رسید به آنژیو وبالن

الانم داره شیمی درمانی میشه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

بده به فکرتن؟😆

حالا اگه رسیدگی نمیکردن؛ از وضعیت دکترای ایران گلایه میکردین.

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706