1874
2106

معجزه ک نبود چون خودمون تلاش کردیم اما خیلی سخت بود، دو طرف مخالف بودن اما ما تو ی سال هر بلایی ک فکرشو بکنی سرشون دراوردیم ک راضی شدن،

یعنی ب مرحله ای رسیده بودیم ک همسرم ی‌خونه تو پایین شهر دیده بود قرار بود دوتایی بریم برا خودمون اونجا بمونیم اما دیگ همون موقها خانوادها راضی شدن‌اومدن خواستگاری

تورکم نه آذری! من نخواهم گذاشت حکومتی فاشیسم  هویت من را جعل کند!/من دیلیمدن دانیشدیم / اونو منه دان دئدین.  من ائلیم دن دانیشدیم / منه جواب قان دئدین. آرخاندا من دایاندیم / اوزگه لره جان دئدین.  سوردوم چارا دردیمه /درمان اوچون یان دئدین.    حاق سوز دئمک ایسته دیم/خوروز کیمی بان دئدین.   سئودیم آخیر یوردومو/ نیه منه پان دئدین?

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

من خیلی سخت بود ۴ماه گریه میکردم تا بابام جواب مثبت پدرم بخاطر تفاوت سنی مون مخالفت میکرد وقتی بهم رسیدیم اصلا باورم نمیشد بهترین لحظه زندگیم بود اون لحظه

گیلدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
2050

ما که بهم نرسیدیم .کلا قاطی پاطی شد یهو نمی دونم چرا مغرور بازی دراوردیم جفتمون .یه جاهایی من مغرور شدم یه جاهایی اون .هر دو دلمون باهم بود.  اما نشد.

بعدا پشیمون شدیم ولی فایده نداشت دیگه .هر دو ازدواج کردیم

منم یه طرفه هست ولی امید کمی دارم. نمیتونمدل بکنم

منم یطرفه بوداینقددختردورش بودن من هیچوقت محل  ندادخودم کشتم براش امادریغ

برای خوب شدن حالموزندگیم لطفایه صلوات بفرستین  

اینجا آشنا ماشنا که ما رو نمیخونه؟والا میترسیم حرف بزنیم

شمایی که میخونی... به خدا بگو پرژک خونه میخواد... گفتی؟ 🤨 به بعضیام باس گفت:یکم آدم باش،،،،تنوعی بشه واسه خریتت😐
منم یطرفه بوداینقددختردورش بودن من هیچوقت محل  ندادخودم کشتم براش امادریغ

واقعا درک میکنم. الان ازدواج کردی؟

این پسره به من احترام میزاره ولی پیام نمیده. بعید میدونم به دخترای دور و برش هم محل بده.

حتما قسمت نبوده . پایدار باشید.

نه بیشتر به نظرم خودخواهی بود. در عین اینکه دوستم داشت منفعت طلبم بود و نمی تونست بعضی مشکلات رو ندید بگیره .اخر سرم ،سر همین چیزا کات کردیم در حالیکه دلم خیلی شکست .

1718