2726
عنوان

کمک نفخ شکم پسرم

12795 بازدید | 11 پست
پسرم اول مهر به دنیا اومده نفخ شکم داره گریه میکنه زور میزنه معذرت میخوام باد شکمش خالی میشه چیکار کنم خودم شیرش میدم غذای نفاخ هم مصرف نمیکنم ولی مشکلش حل نمیشه
خدای من خداییست که اگر سرش فریاد بکشم به جای دست رد به سینه ام نوازشم می کند و میگویید من که میدانم جز من کسی را نداری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعدشیردادن آروغشو بگیردم کرده رازیانه وزیره هم شیروزیادمیکنه هم نفخ نی نی روخوب میکنه قطره کولیکیزهم خوبه ازعصاره رازیانه وشویددرست شده انشالله بهترمیشه ماهمه این دوره روگذروندیم نگران نباشید
عزیزم؛دختر منم این مشکلو داشت و واقعا سر این قضیه بدر خودش و ما رو در آورد تا اینکه دکترش این دوتا قطره رو به ما معرفی کرد و ما رو راحت کرد؛واقعا معجزه کردن این داروها؛اولی اتریشی و دومی آلمانی؛ اولی bio gaia و دومی colic ez؛ من که به هر که این داروها رومعرفی کردم کلی دعام کرد؛البته من ده ماه بیش اینا رو خریدم و الان شاید به خاطر تحریم سخت بیدا بشن؛اکه بیدا نکردی از دومیه ایرانیشو بخر؛اسمش ؛colic pedالبته آلمانیش خیلی بهتره ولی اونم بهتر از هیجیه؛عصاره شوید و رازیانه ست؛ایشالا که مشکل بسر کلت حل بشه و شمام راحت شی:-‏)‏
زندگی چون گل سرخیست،پر از خار پر از برگ و پر از عطر لطیف...
آره کولیک از خوبه واقعا، آروغشو تا می تونی بگیر به یه دونه اکتفا نکن، بعضی وقتها دو سه تا آروغ داره نی نی،شکمش رو در جهت عقربه های ساعت ماساژ بده منظورم دور نافشه به دفع گاز خیلی کمک می کنه از یک دایره کوچیک دور ناف شروع کن و هی دایره رو بزرگتر کن، ان شالله زودتر خوب می شه
ژوانم عشقم

همه بچه ها اینطورن ما همه این دوره رو گذروندیم با بدبختی تو هم میگذرونی

من انواع داروها رو امتحان کردم برا دخترم
بهتر از همه بیوگایا(قطره bio gaia) که البته گرونه و بعید میدونم گیر بیاری کلی داروخانه تو تهران گشتیم یکی تو تهرانپارس داشت گرفتیم اونم یکی
تا موقعی که میخورد خیلی خوب بود

ازبین این شربتا که دکترا میدن از همه بهتر به نظرم شربت گرایپ واتر بود، بقیه رو بریز دور، کارمینت هم خوبه ولی خیلیییی بدمزه س بچه هلاک میشه

البته اینم بگم حتماً ببریش دکتر
وبیا بگو دکترش چی براش تجویز کزده
عشقم بابای روناک!!!
عزیز دلم درکت میکنم خیلی سختههههههه
پسر منم همچین مشکلی داشت ودکترش میگفت این دارو ها اثر داره اما این دوره رو تقربا اکثر نی نی ها باید بگذرونن و باید تحمل کرد چون سیستم گوارششون داره کامل میشه
عزیزم وقتی دل پیچش شروع شد روی دستت دمرش کن واجازه بده گرمای دستت دلدردشو تسکین بده
منم هروقت میخواستم شیر بدم هر 2-3 دقیقه که میخورد باید آروغشو میگرفتم اونم یکی ودوتا نبود 10-15 تا آروغ میزد

صبوری کن میگذره
دور باش اما نزدیک من ، من از نزدیک بودن های دور میترسم...