2733
2734

دوستان برادر زاده من دختری ۱۴ ساله هست که امسال داره هفتم رو می خونه....

روز به روز پر خاشگریش بیشتر میشه....همش داد  وفریاد میکنه ...

میگه همه چی کثیف هست!!!!!میگه دایما فکر وخیال توسر م میچرخه!!!!

برادر کوچیکشو آزار میده!!!!

از پدر و مادرش متنفر شده !!! با همه بد رفتاری میکنه 😥😥😥😥

به هیچ کس احترام نمیذاره 😥😥😥

چند روز  ،چند روز اعتصاب غذا میکنه....

از چهارشنبه تا روز جمعه حتی لباس مدرسشو از تنش در نیاورده!!!!

پنجشنبه کلاس داشت نرفته ...

امروزم مدرسه نرفته ....

همش میگه شما منو مریض کردید ...وقتی چیزی نمی گند میگه چرا به فکرم نیستید منو دکتر نمی برید!!!! 

وقتی نوبت میگیرند میخوان ببرن دکترمیگه شما منو مریض کردید ،دلم نمیخواد بیام!!!!!

مامانشو با داد و هوار وبی احترامی از خونه بیرون میکنه😥😥😥😥

حالا چرا ؟؟؟؟؟ یکی از دلابش اینه چرا بهم آزادی نمیدید!!!!!

در حالیکه مادرش خیلی برحقش محبت و فداکاری کرده همیشه باب دلش بوده ،ولی دریغ از ذره ای احترامممممم از طرف این دختر...😥😥😥

دلم برا مادر بیچاره که اینقدر خوار و ذلیلش میکنه میسوزه😥😥😥😥

کلا خیلی جهنم کرده زندگیشون رو ...

شما تا حالا چنین موردی رو تجربه کردید ؟؟؟؟؟

چه باید کرد ؟؟؟؟

دکتر نوجوان کسی رو سراغ دارید ؟؟؟؟

از وضعی که درست کرده من شبا خواب ندارم بیچاره پدر مادرش!!!

حتی تصور تون هم نمی گنجه چقدر ظالم شده 😢😢😢😢😢😢

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی  چه باید کرد ؟؟؟؟

برا هیچکس هم ارزش قایل نیست بهش احترام نمیذاره!!!!

ترو خدا نظرتو نو بگید نمیدونم دیوونه شده یا خودشو زده به دیوانگی !!!!!!!!

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

پدر و مادرش وقت بگیرن از روان شناس و مشاور

خودشون فعلا  صحبت های لازم رو انجام بدن

و بعد

با توصیه و راهنمایی های مشاور ، دخترشونو ببرن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
منیک دپرشن نداره احیانا؟!

یعنی چی عزیزم ؟؟؟؟

در ضمن بگم اوایل با لجبازیهای کوچیک شروع شد تا حالا که به اوج خودش رسونده ،وزندگی رو مختل کرده ؟!!!

یه مقدارش که توی دوره‌ی نوجوونی طبیعیه، اما بنظرم حتما حتما حتما به مشاور و روان‌شناس مراجعه کنن، چون مطمئنا هم پدر و مادر هم فرزندشون خیلی اذیت میشن. حتی اگه خودش نمیره والدینش برن و صحبت کنن تا یاد بگیرن برخودشون چه جوری باشه درسته و ضمنا راهکار بگیرن که دخترشون رو هم ببرن.

بچه‌دار شدن مثل این است که بگویم: من به‌دنیا آمدم، مزه‌ی زندگی را چشیدم و آن‌قدر خوب است که ارزش تکثیر دارد💚🍃
حالا بیا بیار تو این زمونه نمیشه کلاس ورزش اینا رو بره شاید برا روحیه اش خوب باشه

اصلا همکاری نمیکنه حرف گوش نمیده!!!

2706