2737
2734
عنوان

سونوی خوب در مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 7523 بازدید | 40 پست
خداخیرت بده امیدوارم کردی  خدا نی نی تو انشالله سالم برسونه بغلت  یعنی میشه برا منم اشتب ...

فدات عزیزم انشالا ک هیچی نیس خودتو نگران نکن من از چشمم بیشتر ب نقیبی اعتماد دارم مامانم و خاله و عمه همه از قدیم میرفتن پیشش تا الان ک خودم باردارمو رفتم من شمال زندگی میکنم اما انقد کارشو قبول دارم اومدم مشهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرجا میرین فقط پیش میترا غلامی نرین که بی نهایت بی اخلاق و بی ادبه. خیلی پشیمونم که پولمو حروم کردم پیش این دکتر ببششعوووورررر.

فقط هاشمی عطار و مرادی فوق العاده با حوصله مودب و دقیق هستن

2731

پیش دنیا فرخ نرین هم اخلاقش بده هم پرسنلش همون روزی که من رفتم ۳ نفرباهاش دعواکرد.تازه بیچاره یه زن حامله بود گفته بودمثانه ت خالیه خودش میگفت پره خلاصه بازکلی آب خوردبعدداشت میترکیدانگارجریمه ش کنن نمیبردش تو.آخربادعوارفت گفت خالیه که جیغ ودادکردپره دارم میترکم بعد بادقت چک کرد وسونوکرد.یعنی اگه دادوبیدادنمیکردالکی باید آب میخورد.

ضمن اینکه یه نفر دیگه روهم همین بلاسرش آورد ولی حامله نبود.من رفتم لیوان بردارم نظافتچیش جلو همه دادزدالان برداشتی چراانداختی دور که باز دوباره برداری.البته من انداختم بودنمیخاستم بعدچون بعد یه زن حامله چایی تعارف کرده‌بوددوباره برداشتم

مرادی خوب بود، ولی قبل از اینکه اینقد پولکی بشه

من آنومالی اول رو رفتم پیشش دکترم کلی دعوام کرد. گفت داره بلا استثنا جنین ها رو مشکل دار گزارش می کنه

ببین یکی بت معرفی می کنم برو و منو دعا کن

دکتر محمد علی حامد شماعی

مطبش بین کوثر 2 و 4 هست

اینقدر خوش اخلاقه و با دقت سونو می کنه که عاشقش میشی

کلی وقت میذاره

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
2738
داغونم از دیروز همش گریه میکنم تا جواب امینوسنتزم بیاد دق میکنم 

اصلا نگران نباش منم امینیو شدم و بعدش گفتن اشتباه شده😑و جوابم خوب بود توکلت بخدا باشه

راستی توام خداخواسته باردار شدی؟اخه منم بچم کوچیکه و سومین هدیه خدارو باردارم الان

دخترنازم ۱۸ آذر میای بغلم😍

سلام. برای آزمایشات غربالگری بارداری، آزمایشگاه دکتر صادقیان تخفیف داره. کارت عضویت هم میدن بهت که برای آزمایشات بعدی هم تخفیف بگیری. از طرفی از چند جا که قیمت پرسیدم، هم قیمت هاشون مناسب هست و هم کیفیت کارشون خوبه و دقت نتایجشون بالاست. جوابدهی آنلاین هم دارن. اگر خواستین سرچ بزنین آزمایشگاه دکتر صادقیان، سایتش میاد میتونین آدرسش رو بردارین. شماره اش 36017851

سونو هم طبقه بالاس

سلام. برای آزمایشات غربالگری بارداری، آزمایشگاه دکتر صادقیان تخفیف داره. کارت عضویت هم میدن بهت که ب ...

خسته نشدین اینقدر تبلیغ میکنین 

هر تاپیکی که سر زدم تبلیغ 

بسه دیگه 

هنگام تنگ دستی در عیش کوش و مستی   ک این کیمیای هستی قارون کند گدارا