2737
2734
عنوان

سونوی خوب در مشهد

7523 بازدید | 40 پست

سلام خانوما ی جای تخصصی میخام سونو مرادی رفتم گفت nt پنجونیم و ی ضایعه پشت گردن جنین هست میخوام ی جای خوب و تخصصی تکرارش کنم که از مرادی بهتر باشه تا موقعی که جواب امینوسنتزم بیاد 

لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه 

علیرضا ی مامان روز دوشنبه 12 شهریور 97 ساعت 10 شب بدنیا اومد 😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم اینو تعریفشو شنیدم و رفتم واقعا عاایه

دختر دایی خودم نی نی شو بهترین جا غربالگری کرد گفتن دماغش تشکیل نشده رف پیش نقیبی گفت سالمه و سالمم بود.خودمم غربالگریمو رفتم پیش نقیبی ازمایشامم رفتم جهاد واقعن عالیه کارشون

2738
میخام فردا برم کدوم نوبت میدن؟  

آمنیوسنتز پیش کی رفتی؟ من پارسال رفتم پیش دکتر تارا ولی یه هفته بعدش خونریزی کردم وچون فشار خونم خیلی بالا بود مجبور به ختم بارداری شدن بعد آمنیوسنتز اصلا استرس نداشته باش گلم و خیلی مهمه استراحت مطلق داشته باشی ان شالله که مشکل خاصی نیست و نی نی سالم دنیا میاد 😙

آمنیوسنتز پیش کی رفتی؟ من پارسال رفتم پیش دکتر تارا ولی یه هفته بعدش خونریزی کردم وچون فشار خونم خیل ...

امینوسنتز نسل امید رفتم دکتر تیموری دیروز رفتم هفته دیگه جوابش میاد ولی من نمیتونم منتظر باشم جواب بیاد میخام با دکترم مشورت کنم سونو رو تکرار کنم 

علیرضا ی مامان روز دوشنبه 12 شهریور 97 ساعت 10 شب بدنیا اومد 😍😍😍😍😍
2706