2733
2734

من تمام قرص ها رو مصرف کردم بلوبری، ایزی اسلیم، آدیوس ، جی سی ، کارسینیا ، گلوریا، تنوئید ،ونوستات اما زیاد نتیجه نگرفتم باید با مشاوره استفاده کرد تا نتیجه گرفت. خانم یزداندوست خیلی با حوصله منو راهنمایی کردن البته اصلا تلفن جواب نمی دن فقط تگلرام و واتس آپ و .... اما واقعا محصول اصل به من دادن و از همه نظر راهنمایی کردن 09307167748 خودتون اگر خواستید پیام بدید بهش

من تمام قرص ها رو مصرف کردم بلوبری، ایزی اسلیم، آدیوس ، جی سی ، کارسینیا ، گلوریا، تنوئید ،ونوستات ا ...

شماره خانم یزداندوست که واسه نوین داروطب مشاوره می ده عوض شده شماره جدیدشون 09309782427

البته فقط تگلرام و واتس آپ راحت می تونید مشاوره بگیرید خیلی سرشون شلوغه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کپسول لاغری و قرص لاغری رو از کیم کالا برای برادرم که اشتهایی فوق العاده داشته خریداری کردم اینم شماره هاشونه 09120750932 -09120132883 -02186081142 برادرم  وقتی قرص لاغری و کپسول لاغری رو خریداری کردم خیلی سریع اشتهای برادرم  کاهش پیدا کرد  و سایز و وزنش هم کاهش پیدا کرد و لاغر شد