2726
عنوان

ترشح گهگاه سبز رنگ بدون بو ... کمک

45829 بازدید | 37 پست

با سلام حدود یه هفته است درگیر این ترشحات شدم دکترم میگه تو اب و سرکه بشین البته دیروز پماد کلوتریمازول داد امشب استفاده کنم بچه ها نگرانم بیاید از تجربه هاتون برای مبارزه با این ترشحات بگید 

ترشح سبز که تو بارداری طبیعیه.ولی کلا اگه لباس زیر میپوشی جنس کتان یا نخی اصل استفاده کن.حتما هم خودتو بعد دستشویی با دستمال کاغذی مطمعن خشک کن

🧘‍♀️دردی ک تورو نکشه قویترت میکنه🧘‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ترشح سبز که تو بارداری طبیعیه.ولی کلا اگه لباس زیر میپوشی جنس کتان یا نخی اصل استفاده کن.حتما هم خود ...

وای همه جا نوشته که نشونه عفونته دکترم گفت اگر زیاد شد از پماد کلوتریمازول استفاده کن تجربه استفاده ندارید تو بارداری میترسم 

یا یه گیاهه ب اسم تشنه داری اسم محلیش بنجک ماشینیه تو ایلام وشهرستانای اطرافش رشد میکنه اون که واسه همه چی کیست عفونت مو عالیه اونو گیر بیارین بجوشونین تا سیاه شه بعد خاموش کنین بابونه بریزین ده دقیقه باهاش دم بیاره بخورین این واقعا عالیه واسه کیست و عفونت .

اين عفونت رو من هم دارم از اول بارداري تا الان ولي دكتر به من شياف داد داخلي، و كرم رو خارج ميزدي خوب بود گاهي وقتها همراه خارش و سوزش هم مياد كه عفونت مخمري واژن يا thrush infection

خدايا سپاسگزارم 
وای همه جا نوشته که نشونه عفونته دکترم گفت اگر زیاد شد از پماد کلوتریمازول استفاده کن تجربه استفاده ...

اگه دکترن گفته که استفاده کن نترس مامانم میگفت تو حاملگی اینجور بوده‌.

اين عفونت رو من هم دارم از اول بارداري تا الان ولي دكتر به من شياف داد داخلي، و كرم رو خارج ميزدي خو ...

شیافت چی بود عزیزم همین کلوتریمازول ؟ بعد با مصرف اینا از بین رفت 

2706