2726

من تبلتم رو از عراق خریدیم دو سال پیش سامسونگه باید ریجستری بشه؟ چه کار باید بکنم ممنومم

در حال ساختن نسخه بهتری از خودم هستم.

دوستم بخاطر کلمه ای ک معنیشو نمیدونی قسم دادن واجب نبست😘😊

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

مال من که گوشیم ریجستری شد بردم جایی که خریدم خودشون باید گمرکیشو بدن و کد وکاراشو انجام بدن و بهم خبر دادن

وگرنه فک کنم باید بری مخابرات یه هزینه هایی پرداخت کنی تا درس کنن

با خودت #تکرار کن « امروز را متفاوت تر ازهر روز آغاز می کنم بیشتر عشق می ورزم و بیشتر امیدوار می مانم ومی دانم همه چیز مثبت از آن من می گردد» { خداوندا سپاسگزارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ریحستری 

یعنی از شبکه مخابرات خارج میشه نمیتونی تماس بگیری یا باهات تماس بگیرن

میگه گوشی خاموشه😂

با خودت #تکرار کن « امروز را متفاوت تر ازهر روز آغاز می کنم بیشتر عشق می ورزم و بیشتر امیدوار می مانم ومی دانم همه چیز مثبت از آن من می گردد» { خداوندا سپاسگزارم 

بزن ستاره ۷۷۷۷مربع بهت میگه گوشیت اصله یانه

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
مال من که گوشیم ریجستری شد بردم جایی که خریدم خودشون باید گمرکیشو بدن و کد وکاراشو انجام بدن و بهم خ ...

چقدر هزینه داره؟

در حال ساختن نسخه بهتری از خودم هستم.

هر موبایل یا تبلتی که قانونی وارد کشور میشه یه کد داره ولی اونایی که قاچاق شده یا توسط شخص وارد شده اون کد رو نداره الان کاری کردن که اونایی که کد ندارن تو ایران انتن نده یا نمیدونم کار نکنه

یعنی گوشیهایی که غیرقانونی و بدون گمرکی وارد شدن

یعنی ثبت نام کردن..معنای لغویش اینه..درخصوص گوشی قکرکنم برای راه اندازیش ثبت کردن سریال نامبرشرتوی سیستم معنی میده..که درصورتی که گوشی شماثبت نشده باشه..ممکنه به مشکل بربخوری.

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
یعنی ثبت نام کردن..معنای لغویش اینه..درخصوص گوشی قکرکنم برای راه اندازیش ثبت کردن سریال نامبرشرتوی س ...

درسته

یه پیام برامون میاد که گوشی با این مشخصات ثبت نشده پیگیری کنید

نه دیگه الان لازم نیست...ریجیستری به معنای جلوگیری از ورود گوشیای قاچاق هست

چرا لازم نیست

2706