2726
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیست چی داری

نمیدونم دارم یا نه سونو نرفتم بچه ها گفتن مثبت نیست شایدکیست داری که هاله است

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2728
رها جان نگران نباش حتي كمرنگ هم نشون بده يعني بارداري  مباركه عزيزم

خدا کنه دعام کنید اصلا نمی تونم عکس بذارم نمیدونم چرا

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
از موعدت گذشته؟من دو سه روز ب پری مونده امروز بیبی زدم هاله انداخت

42 سیکل هستم و 12 روز عقب انداختم

2706