2726
عنوان

اسم دختر ایرانی و با معنی میخوام..

| مشاهده متن کامل بحث + 221819 بازدید | 131 پست
باشه چشم اتفاقا باعث افتخارمم هست هر چی نباشه مادرم حضرت زهراست ........قدیم اسما خیلی قشنگ تر بود ا ...

اصلا حالا شما که میکین اسمای ایرانی بیخوده پس عربی هم بیخوده چون اصلا مال فرهنگ ایران نیس من خودم اسمم ایرانیه و ستاره‌ هست و خیلیم بهش افتخار میکنم در حالی که مطمئنم اگه اسمم فاطمه و زهرا بود حتما دوسش نداشتم چون خیلی تکرارین و عربی...

اون موقعی که من بدنیا اومدم همه  دخترا اسمشون فاطمه و اینا بوده و من واقعا ممنونم از مادروپدرم که تو اون دوران  که همه اسما این شکلی بوده اسم ایرانی برام گذاشتن و مطمئنم بچه‌های ما هم در آینده افتخار میکنن که اسمشون ایرانیه

💜Animals lover
دیگه حرفی نمونده که زده بشه .....هر کسی با قضاوتاش می مونه تا یه جای این عالم یه کس دیگه توی یه قالب ...

شما فقط نظرتونو نگفتین بلکه توی نظر دادنتون به اسمای ایرانی توهین کردین..

همین بیان که "اینا چیه میذارین رو بچه‌هاتون" عین توهین به اسم ایرانیه...

یا اینکه اسمای الان بیخودن😑

💜Animals lover

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما فقط نظرتونو نگفتین بلکه توی نظر دادنتون به اسمای ایرانی توهین کردین.. همین بیان که "اینا چیه می ...

یه کلمه از حرفاتونم نخوندم شرمنده .......حوصلم نشد ...از بس این جا دوست دادن گیر بدن به ادم اگه برگردی عقب تر می بینی معذرت خواهی کردمو حرفم و پس گرفتم .....

2728
2706