2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وقتی مامانم سرطان خون داشتو بعد ۴سال شفا پیدا کرد.حس کردم هیچکس اندازه من خوشبخت نیس.خدایاشکرت❤

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من همیشه حس خوشبختی دارم

همین که سالمم پدر ومادر عزیزم کنارمن 

همسری دارم که در کنارش ارامش دادم همین برام بسه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من زندگیم خوبه آرومه ولی نمیدونم چرا هیچ وقت احساس خوشبختی نداشتم احساس خوشبختی و امید ب آینده رو فقط تو مجردی هام داشتم همین انگار بعد متاهلیم همه چی متوقف شده حتی سنم همش فک میکنم هنوز ۱۹ سالم

وقتی که همسرم میاد خونه غذا میخوریم شوخی میکنیم میخندیم بغلش میکنم احساس خوشبختی میکنم همیکنه اینقد همو دوسداریم هر شب روزی هزاران هزار بار خداروشکر میکنم که هستش عاشقممممم😍😍😍😍😍😘

خدایا همه امیدم به توعه❤

اونجوری که شما میگی حسش نکردم.اما لحظه ای که توسونو فهمیدم دوقلوباردارم.از خوشحالی داشتم گریه میکردم که دکتره گندزد به زوقم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
2706