2737
2734
عنوان

مامانایی ک نی نی شون مهد میره یه کمک ب من کنین. (نهار نی نی)

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 28 پست
ماکارونی کتلت ساندویچ انواع کوکو قرمه سبزی قیمه مرغ استامبولی لوبیا پلو عدس پلو جوجه

مرسی با خورشتیها دخترم میونه خوبی نداره یعنی خودم باید بالا سرش باشم تا بخوره.  

ولی پلویی ها دوس داره

موهاش دریا بود دنیامو زیبا کرد* فهمید دیوونم موهاشو کوتاه کرد
والا چی بگم خواهرشوهرم دو شیفت بچه مهد میذاشت...ناهار میان وعده همه چی میدادن...آخر هم بچه میومد خون ...

خوشبحالش اگه شهر منم داشت ازین مهدا ک من راحت بودم😄 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی با خورشتیها دخترم میونه خوبی نداره یعنی خودم باید بالا سرش باشم تا بخوره.   ولی پلویی ها ...

خورشتی ها رو هم میتونی برنج و خورشت رو براش قاطی بزاری. مثلا دو قاشق برنج با میران لازم قرمه سبزی . بعد اینها رو با هم قاطی کنی براش بریزی توی ظرف غذاش

خدایا ممنونم که هوامو داری       لطفا مواظب کوچولوهای ناز و شیطون و دوست داشتنی من باش      
2728
پسر منم يه هفتس داره ميره من با روزي يه ساعت شروع كردم شما از اول فول تايم ميزاريش؟ خودت باهاش نميكو ...

دفعه اول نیم ساعت رفتیم منو دخترم و دیدم اونجا بازی میکنه راحته 

دفعه بعد حدودا از هشت تا یازده صب تنها بود 

امروزم نه و نیم تا یک و نیم تنها بود. فقط امروز چون زیاد مونده بود و اخرین بچه بود یکم ناراحت بود و منو دید بغض کرد.  

خورشتی ها رو هم میتونی برنج و خورشت رو براش قاطی بزاری. مثلا دو قاشق برنج با میران لازم قرمه سبزی . ...

بهش فک کردم بنظرت زشت نیس قاطی کنم؟ 

دفعه اول نیم ساعت رفتیم منو دخترم و دیدم اونجا بازی میکنه راحته  دفعه بعد حدودا از هشت تا یازد ...

مهد پسر من انقدر سوسولن كه حد نداره تازه دختر شما كوچيكتره باز خوب مهد قبول كرده  امروز بعد دو ساعت گريه كرده بود مامانمو ميخوام هر روز پرستارش بيچاره تو سالن ميمونه تا اين بازيشو بكنه بعد ده روز گفتن ديگه تنها بياد از ٩ تا ٢

خدایا مواظب پسر کوچولوم باش
دفعه اول نیم ساعت رفتیم منو دخترم و دیدم اونجا بازی میکنه راحته  دفعه بعد حدودا از هشت تا یازد ...

مهد خیلی خوبه...پسر خواهرشوهرم خیلی اجتماعی و متکی به خود بار اومده...الان کلاس اوله همه کارها و تکالیف شو منظم انجام میده...خواهرشوهرم خیلی کم باهاش کار میکنه...

2738
مهد پسر من انقدر سوسولن كه حد نداره تازه دختر شما كوچيكتره باز خوب مهد قبول كرده  امروز بعد دو ...

چند سالشه پسرت؟ 

منم امروز کلاسو نصفه ول کردم داشتم میرفتم دنبالش خانومه زنگید ک بچتون تنهاس یکم نق میزنه دیگه گفتم دارم میام طفلی چسبیده بود ب مربیش. 

مهد خیلی خوبه...پسر خواهرشوهرم خیلی اجتماعی و متکی به خود بار اومده...الان کلاس اوله همه کارها و تکا ...

اره دختر من خیلی بهم وابسطه است.  عید از شیر گرفتمش.  الانم مهد میذارمش بهتر شده. خداییش قبلا دستشویی هم میرفتم جیغ میزد گریه میکرد 

2سال و نه ماه

کوچولوان ادم دلش میسوزه تنهاشون میذاره. مهد دخترم بچه های خیلی کوچیکترم بودن پنج شش ماهه.  شما چرا گذاشتیش مهد 

کوچولوان ادم دلش میسوزه تنهاشون میذاره. مهد دخترم بچه های خیلی کوچیکترم بودن پنج شش ماهه.  شما ...

من پسرم از يك سالگي پرستار داره به خاطر كارم 

دخترتون با اين همه وابستگي باز خيلي خوبه كه انقدر زود به محيط مهد عادت كرده معلومه مربيش خوبه

خدایا مواظب پسر کوچولوم باش