2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روش یهویی ...تلخ کردن با لاک تلخ...ساده ترین روش دیگه سمتشم نمیاد...از داروخانه بگیر.

خب شنیدم ازنظرروانشناسی به بچه اسیب میخوره ک مادرخودشومریض نشون بده

زندگیمو با همه سختیاش دوست دارم  

اصلا یهو بچه رو از شیر نگیر که عصبی میشه اول شیر صبحشو کم کن بعد عصر رو ویواش یواش قطعش کن بعد شیر موقع خواب ظهر در اخر شب من به این روش هر دو تا بچه هام فقط شب اول 5 دقیقه گریه کردن وتمام در کل این پروسه شاید دو تا سه هفته وقت ببره اما هم بچه هم خودت در ارامشید

2738
اصلا یهو بچه رو از شیر نگیر که عصبی میشه اول شیر صبحشو کم کن بعد عصر رو ویواش یواش قطعش کن بعد شیر م ...

بعدلازمه ک سینموبدوشم یان

زندگیمو با همه سختیاش دوست دارم  

من طی ده روز اینکارو کردم .روز اول ۹ بار روز دوم ۸ بار....تا روزی که کلا قطعش کردم.

بچه بهونه میگرفت و بدقلقی میکرد ولی اولا تحملتو ببر بالا و کم نیار دوما بیشتر ببرش بیرون که سرش گرم باشه و سوما غذاهایی که دوست داره درست کن.

این بود تجربه من.خیلی علمی و اصولی  

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56

من یهو گرفتم بچمم اصلا عصبی نشد

دخترم خیلیییییی شدیییییید وابسته بود یبار صبرزرد زدم اومد خورد بدش اومد و گفت می می اخی شده😁 دیگه هربار طبق عادت میومد سمتم یادش میومد و میرفت 

فقط شب اول خیلی بیقراری میکرد و اذیت شد

من توی چند روز تعطیلی اینکارو کردم ک همسرم باشه و ببریمش بیرون بعدشم ی هفته رفتم خونه مادرم تا دور و برش شلوغ باشه

خیلی راحت تر از اونی ک فک میکردم گرفتمش

💕عشق من همسرم💕 نفس من دخترم💕
2706