2726
واقعا خانم دکتر خودشو و رفتارش انرژی مثبته آدم وقتی ویزیت میشه آرامش میگیره اینگار خیالش جمع میشه ک ...

دقیقا خیلی خوب به حرفام گوش داد و مهربون بودن کلی هم امید بهم دادن.توکل بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من رفتم مطب.روزهای زوج بعدازظهر مطب هستن.جمعه ساعت ۱۲ به بعد تماس گرفتم ولی اصلا اسم خانم نقشی ...

مطب ویزیت چ قیمت هستش؟

و اگه بخوای از روشای کمک باروری استفاده کنیم تو بیمارستان بهشتی انجام میدن؟

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
2728
بچها من باید عمل لاپراسکوپی بشم خانم نقشینه عمل انجام میدن یا ن......من پیش دکترمریم هاشمی ویزیت شدم ...

من نمی دونم عزیزم میتونی بری کلینیک بپرسی

سلام.من چندروز پیش این تایپیک و خوندم تصمیم گرفتم برم پیش دکتر نقشینه دیشب که هرچقدر تلاش کردم نتونس ...

سلام محیا جان

دکتر نقشینه فقط عصرها مطبه؟

میخوای بری پیش دکتر نرگس جون؟ براiui?

برا آی وی اف میخوام برم محیا جون

کارم اورژانسیه😢

امروز هست؟؟؟

ساعت چند مطب هست و تا چند میشینه؟

حضوری برم نوبت میده؟

برا آی وی اف میخوام برم محیا جون کارم اورژانسیه😢 امروز هست؟؟؟ ساعت چند مطب هست و تا چند میشینه؟ ...

آره هست برو اصرار کنی فکرکنم قبول میکنه امروز ویزیت بشی.ساعت ۴ بری بهتره.تا چندمیشینه را نمیدونم عزیزم.موفق باشی .رفتی خبرشو بده

آره هست برو اصرار کنی فکرکنم قبول میکنه امروز ویزیت بشی.ساعت ۴ بری بهتره.تا چندمیشینه را نمیدونم عزی ...

ممنون عزیزم ک راهنمایی کردی

ساعت ی رب ب ۴ زنگ زدم اول گفت ن بعدش تا گفتم روز سوم پریودم گفت بیا

رفتم بهم سینال اف ۹۰۰ داد ۱۵۰ واحد و اچ ام جی دوتا پودرشو با ی محلول بزنم و شنبه برم سونو

وااای ک چقدر دکتر آرامش میده

الهی همه کارا باهاش خوب پیش بره

خیلی دوسش دارم

برام دعا کن

شما چیکار کردی؟؟؟

ممنون عزیزم ک راهنمایی کردی ساعت ی رب ب ۴ زنگ زدم اول گفت ن بعدش تا گفتم روز سوم پریودم گفت بیا رف ...

خداروشکر انشاالله شنبه فولیکولای تپل مپل خوب داری .به منم گفتن که پریود شدی بیا فکرکنم براiui...

خداروشکر انشاالله شنبه فولیکولای تپل مپل خوب داری .به منم گفتن که پریود شدی بیا فکرکنم براiui...

ممنون عزیزم انشاا.

انشاا میری و دست پر برمیگروی اصلا انشاا. همین ماه باردار باشی نیاز ب آی یو آی هم نباشه

2706