2737
2734

سلام 

خانما من ۵هفتم بود و سقط شد . خیلی وقته میخوام از دکتر نقشینه نوبت بگیرم با پذیرش ۲۴  دو سه ماهه هرچقدر تلاش کردم نشد . زنگم ک میرنم میگه پر . ایا برم مطب  نوبت بهم میده 

و اینکه خواهرم بارداره و تک شریانه میخواد دکترشو عوض کنه دکتر ایا قبولش میکنه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نرگس جون برای درمان پلی کیستیک هم کارشون خوبه؟؟

سلام عزیزم

نمیدونم کارش برا پلی کیستیک چجوره ولی خیلی میان پیشش برا درمان ناباروری

سرشم برا همین شلوغه چون هم باردار میبینه هم فوق تخصص ناباروری هست

ولی دکتر فوق العاده با حوصله ای بنظر من فقط دنبال این نیست که تند تند مریض رد کنه بره

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
سلام عزیزم نمیدونم کارش برا پلی کیستیک چجوره ولی خیلی میان پیشش برا درمان ناباروری سرشم برا همین ش ...

مرسی عزیزم . ب شماره واتساپ منشی پیام دادم واسه اذر نوبت داد بهم من ۵هفتم بود سقط کردم ک گفت تا سه ماه فعلا نمیتونی باردار بشی و نوبت ها سه ماه است .

ولی خواهرم بارداره و تازه فهمیده بچه تک شریانه  ب منشی گفتم گفت تا اخر هفته بهتون خبر میدم برای نوبت 

2738
سلام بله شلوغ بود باید حضوری بری نوبت بگیری  بهت نوبت میده واسه سه ماهه دیگه...بمن گفت اگر مع ...

منم تو واتساپ بهش پیام دادم گفت معرفی نامه بیار تا واسه یک ماه دیگه نوبت بدم

مرسی عزیزم . ب شماره واتساپ منشی پیام دادم واسه اذر نوبت داد بهم من ۵هفتم بود سقط کردم ک گفت تا سه م ...

انشاا. ک ب زودی بهش نوبت میده

خودتونم انشاا. ب زودی باردار بشی و ب سلامتی بگذرونی و بچه تو بغل بگیری🙏🙏

من فقط در حد شنیدن شنیدم ک دکتر طهرانی و نقشینه خوبن

سلام عزیزم،رفتی پیش دکتر نقشینه؟؟برا تعیین جنسیت خوبه؟

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
سلام عزیزم،رفتی پیش دکتر نقشینه؟؟برا تعیین جنسیت خوبه؟

سلام عزیزم

من فقط میدونم ک دکتر با حوصله ایه و در زمینه ناباروری کار میکنه و مراجعینی رو دیدم ک زیر نظرشون با ای یو ای یا ای وی اف باردارشدن ولی تعیین جنسیت و ریز کاراشونو نمیدونم ک مثلا اون طرف تعیین جنسیتم کرده یا چ مشکلی داشتن و اینا

سلام عزیزم من فقط میدونم ک دکتر با حوصله ایه و در زمینه ناباروری کار میکنه و مراجعینی رو دیدم ک زیر ...

ممنون عزیزم،شما خودتون پسردارید؟

امضای زمان بارداری: لطفا برا سلامتی و شفای مادرم دعاکنید😔😔شاه پناهم بده🙏امصای جدید: لطفا برای سلامتی و شفای مادرم وپدرم دعاکنید😔😔خدایا کی به آرامش  میرسم؟؟ افسرده و خسته شدم، خدایا بهم رحم کن امیدم فقط تویی🤲
خواهش میکنم عزیزم بله عزیزم دوتا پسر دارم

ان شاءالله خداحفظشون کنه واست🥰😘میشه بگی برا اقدامت چکارا کردی و رژیم چی داشتی؟

2706