2726

سلام به همه

من به کمک نیاز دارم و دنبال دکتر متخصص زنان میگردم ترجیحا سمت شرق باشه و برام تشخیص واخلاق و برخوردش خیلی مهم هست

بافت انواع سبد تریکو و کارهای قلاب بافی 09214781827 در اینستاگرام aramesh.galery

من حدود يكماه پيش زايمان كردم تحت نظر خانم دكتر سودابه بهراد بودم خيلي راضي بودم از كارشون

فقط خيلي سرشون شلوغه و زماني كه ميري مطب بايد يكي دو ساعت منتظر باشي تا نوبتت بشه ولي اينم خودش نشونه اينه كه طرفدار زياد داره و همه از كارش راضين

مطبشون توي نيرو هوايي و بيمارستانهاي دولتي و خصوصي هر دو زايمان ميكنه.من لاله زايمان كردم و خيلي راضي بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شرق تهراني ميخواي پيش خطير نري؟؟؟؟؟استاد😅😅😅😅😅فلكه سوم تهرانپارس كوچه داروخانه مينا دكتر فريبا خطير طبقه سوم دير وقت ميده زودي برو بي شكككككككك دومين زايمانم پيش اونه اگه اون دكترم نبود اصلا نميزاييدم😐

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!
من حدود يكماه پيش زايمان كردم تحت نظر خانم دكتر سودابه بهراد بودم خيلي راضي بودم از كارشون فقط خيلي ...

خیلی عذرمیخواهم باز سوال دارم از حضورتون،  خانم دکتر بهراد بیمارستان لاله هستند؟ هزینه سزارین چقدر هست؟ متشکرم 

بافت انواع سبد تریکو و کارهای قلاب بافی 09214781827 در اینستاگرام aramesh.galery
خیلی عذرمیخواهم باز سوال دارم از حضورتون،  خانم دکتر بهراد بیمارستان لاله هستند؟ هزینه سزارین چ ...

سلام عزيزم ببخشيد دير جواب دادم

هزينه سزارين تو لاله ٦/٥ ميشه

بيمارستانهاي مادران .بني هاشمي.پاسارگاد و ياس سفيد هم هستن

توي ياس شفيد ٣تومان ميشه و فكر كنم مادران و بني هاشم كمتر باشه

من واس بارداری پیش دکتر سودابه بهراد رفتم تو پیروزی دکتر خوبیه اصلا استرس نمیده تو هیچی به ادم همیشه میگه چیزی نیس طبیعی ... فقط من یه چیزش ناراحتم کرد اونم اینکه زیر میزی میگیری ۱ میلیون اونم فقط نقدی به غیر هزینه بیمارستان 

خیلی پول زوری واقعا

من حدود يكماه پيش زايمان كردم تحت نظر خانم دكتر سودابه بهراد بودم خيلي راضي بودم از كارشون فقط خيلي ...

عزيزم ميشه بگي لاله راضي بودي يا نه ؟منم تادوهفته ديگهپيش دكتر بهرادزايمان دارم .ميترسم