2737
2734
عنوان

گروه نایبان صلواتی زیارت عاشورا حق شناس

| مشاهده متن کامل بحث + 3542 بازدید | 27 پست
سلام خانوم کاظمی من دین دارم که پنج بار نایب شم برا گروه ،لطفا اسامی بدین

سلام من نایب میخوام از فردا تا چهارشنبه میشه نایب بشید 

در بن بست هم راه آسمان باز است پرواز بیاموز....
لینک درسته

سلام عزیزم منم میخام ی نفر برام نائب چهل روزه شه چیکارکنم؟؟

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
برای چله زیارت عاشورا 7 روز پریودی نائب می خوام و نذر کردم چله خودم که تموم شد خودم برا یه نفر انجام ...

سلام شما پیدا کردی؟ من نایب میخوام برای امروز و دو روز دیگه . میشه کمکم کنی.

2738
سلام شما پیدا کردی؟ من نایب میخوام برای امروز و دو روز دیگه . میشه کمکم کنی.

سلام ببخشید دیر جواب میدم ..نه من پیدا نکردن خودم خوندم و نمازهاش رو دادم پسرم بخونه ..امید که خدا قبول کنه

بر قامت دلربای مهدی - صلوات -

نشد که برم داخل گروه🥺

چراخرابه

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️