2726
عنوان

دمنوش نیوشا پکیج لاغری

5910 بازدید | 21 پست

آیا اینجا کسی بوده از دمنوش نیوشا استفاده کرده باشه؟؟  اثر داشته؟ واقعا لاغری اش بازگشت نداره؟ 

من یه گروهی عضو شدم همه میگن یه عالم لاغر کرد در حد 12-19 کیلو اما شک کردم الکی باشه 

پکیج صد روزه رو 600 تومن میدن 

گفتم ببینم کسی تجربه استفاده داشته؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای چقدر زیاد

من یمدت گرفتم دمنوشاش کیفیتش خوبه اما اینجوری نیست که فقط دمنوش بخوری لاغرشی

اگه طعم دمنوش دوس داری بگیر

وگرنه معجزه نمیکنه

اصلا اصلا اصلا معجزه نمیکنه واسه لاغری

۶۰۰ خیلی زیاده

۶۰۰ رو بدی باشگاه بری ۶ ماه کلی میتونی وزن کم کنی

اصلا نخر

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!

من دمنوش خارجی بهتر و معروفتر از نیوشا خریدم دررریییغ از صد گرم کاهش وزن 

البته من شیرمیدم و میگن تو شیردهی تاثیر نداره

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل
واقعا؟ خوبه پرسیدم 600 تومن پول رو نریختم دور  البته دوست داشتم واقعی بود لاغر میشدم

اصلا نگیر عزیزم

بجاش باشگاه برو و رژیم بگیر

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
2706