1676
1605
عنوان

دمنوش نیوشا پکیج لاغری

1238 بازدید | 22 پست

آیا اینجا کسی بوده از دمنوش نیوشا استفاده کرده باشه؟؟  اثر داشته؟ واقعا لاغری اش بازگشت نداره؟ 

من یه گروهی عضو شدم همه میگن یه عالم لاغر کرد در حد 12-19 کیلو اما شک کردم الکی باشه 

پکیج صد روزه رو 600 تومن میدن 

گفتم ببینم کسی تجربه استفاده داشته؟؟

همه ی دمنوشا الکین تو خونه کلی دمنوش دارم مصرفم نمیکنم موند رودستم.حیف پول

در من کسی مرده است دخترکی که معصوم می خندید 😔😔 و روزی که آدمها یکبار برای همیشه از چشمانت می افتد...مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور مهم این است که تو تا ابد هیچ  حسی به آنها نخواهی داشت و این آغاز یک راه طولانیست..!!🍁🍁

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

وای چقدر زیاد

من یمدت گرفتم دمنوشاش کیفیتش خوبه اما اینجوری نیست که فقط دمنوش بخوری لاغرشی

اگه طعم دمنوش دوس داری بگیر

وگرنه معجزه نمیکنه

اصلا اصلا اصلا معجزه نمیکنه واسه لاغری

۶۰۰ خیلی زیاده

۶۰۰ رو بدی باشگاه بری ۶ ماه کلی میتونی وزن کم کنی

اصلا نخر

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
1522

من دمنوش خارجی بهتر و معروفتر از نیوشا خریدم دررریییغ از صد گرم کاهش وزن 

البته من شیرمیدم و میگن تو شیردهی تاثیر نداره

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل
1668
واقعا؟ خوبه پرسیدم 600 تومن پول رو نریختم دور  البته دوست داشتم واقعی بود لاغر میشدم

اصلا نگیر عزیزم

بجاش باشگاه برو و رژیم بگیر

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!

سلام واقعیت به مشاوره و دمنوشها خیلی ربط داره من به توصیه یکی از دوستان که اینجا سایت نیوشانت خانم همتی پور رو گذاشته بودن رفتم تحقیق کردم دیدم مدرک تحصیلیشون تغذیه است و مربی و مشاور برتر نیوشاست ، سایتشون هم معتبر بود و درگاه بانک داشت اما هیچکدوم از سایتها و نماینده ها مثل ایشون کار نمیکردن و ازشون دمنوش نیوشا رو خرید کردم خوشبختانه خیلی عالی جواب داد از اولشم صادقانه گفت تا 40 روز باید صبر کنی یه روزه لاغر نمیشی باید مدام تا آخر بخوری من با پک 80 روزه خانم همتی پورتونستم ۸کیلو کم‌کنم خیلی خوشحال و راضیم هر روز دعاش میکنم

شمارشون رو واستون میذارم 09125677634

سایتشونم که همون نیوشانت http://newshanet.com

1645