2737
2734

خب ما بچه مثبتا چکار کنیم ما ده شب لامپا خاموش جیش بوس لا لا باید یه قسمت بزارن پربازدیدترین موضوعات روز روشن!! خیلی نامردیه

در حال ساختن نسخه بهتری از خودم هستم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عدس پلو میدن تو قسمت پربازدید مگه

سلام عشقم نه سلطانی میدن 

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
سلام عشقم نه سلطانی میدن 

سلام سوگل قشنگه

پیتزا میدن بیام .. سلطانی ندوس😁

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

خیلی مواقع دوس داریم تو یه مبحثی شرکت کنیم یا حرفی داریم تو اون تاپیک اما متاسفانه دیگه از وقتش گذشته فرداش دیگه شنونده نداره! خخخخخ

در حال ساختن نسخه بهتری از خودم هستم.
2738
سلام سوگل قشنگه پیتزا میدن بیام .. سلطانی ندوس😁

رها شکم قلمبه 😍😍😍منیو رو میذارن جلوت میگن هر چی عشقته وردار  😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
خیلی مواقع دوس داریم تو یه مبحثی شرکت کنیم یا حرفی داریم تو اون تاپیک اما متاسفانه دیگه از وقتش گذشت ...

خوبی گل گلی؟❤❤❤

رها شکم قلمبه 😍😍😍منیو رو میذارن جلوت میگن هر چی عشقته وردار  😅😅😅

سیکس پکم داره ایر بگ میشه سوگل😞😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
عدس پلو میدن تو قسمت پربازدید مگه

نه بستنی خانواده میدن باسس فراوون  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2706