2726
فکر کنم همون موقعی هم ک صیغه هوشنگ بود قبلا ازدواج کرده بود !!! نه ؟!

اره

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اون موقه ها چقد شوهر زیاد بوده 😁😁

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 
2728
صیغه مدت دار کرده بودن . مثلا 3 ماهه ! بعد 3 ماه میتونه صیغه کسی دیگه بشه

اینو میدونم .فک کردم دختر بوده بعدش گفتم با هوشنگ صیغه حالا چجوری مهندس میخاد ...

اون موقع ها دستشون بسته بود خب

ولي در كل شهرزاد خره اخه چي ميخواد بهتر از قباد عاشقشه پولداره با غيرت جنم داره  حالا اون فرها ...

وای من تحمل مخالف فرهادو ندارم

شخصیت قباد مزخرفه .فرهاد عشقه

ولي در كل شهرزاد خره اخه چي ميخواد بهتر از قباد عاشقشه پولداره با غيرت جنم داره  حالا اون فرها ...

اونموقع که بزرگ آقا زورشون کرد جدا بشن دل شهرزاد از قباد شکست کم زجرش ندادن...قباد خیلی کوتاهی کرد شهرزاد بعد ازدواجش با قباد واقعا سعی کرد گذشترو کنار بزاره و زندگیشو بکنه ولی ....

اما به نظر من خیلی زود به فرهاد بله داد باید یه مدت صبر میکرد بزرگ اقا میمرد برمیگشت سرخونه زندگیش....با ازدواجش با فرهاد همرو بدبختو بیچاره کرد

💕

تو فک کن یه شوهر داشته باشی 

که بی اجازه بزرگترش حق نداشته آب بخوره

بی اراده اونقد که بگن زن دوم بگیر بگیره

بگن طلاق بده بده

مشروب بخوره

بره با کلفت خونه بخوابه 

دو کلمه سواد نداشته باشه

من نمیدونم چرا کل ایران میگن شهرزاد باید بره با قباد؟ نصف این چیزا توی یه مرد واقعی دو و برشون بود آتیشش می زدن

مشکل فقط اینه که شهاب حسینی نقششو بازی کرده همه عاشق اونن

وگرنه قباد واقعا شخصیت به درد خوری نیس

شهرزاد

مرسی..وای مردم‌ازکنجکاوی هاا😄

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2706