1232
1226

مهری قبل هوشنگ ازدواج کرده بود و جدا شده بود 

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

جریان چیست خاهرم

پارادوکس جالبیه، جزو کشورهای با کمترین سرانه مطالعه تو جهان هستیم اونوقت واسه تحقیر یک نفر اون آدم رو بی‌سواد! خطاب میکنیم  تیکر تولدمه  امضای قبلیمو عوض کردم بخاطر قطع کاربری که شدم  
1156
هوشنگ كيه

شوور خواهر شهرزاده 🤣

خدا مارو برای هم نمیخواست ؛ فقط میخواست همو فهمیده باشیم !!! بدونیم نیمه ی ما مال ما نیست ؛ فقط خواست نیمه مون رو دیده باشیم !!!!  تموم لحظه های این تب تلخ ؛ خدا از حسرت ما با خبر بود !!!  خودش مارو برای هم نمیخواست ؛ خودت دیدی دعامون بی اثر بود 

فکر کنم همون موقعی هم ک صیغه هوشنگ بود قبلا ازدواج کرده بود !!! نه ؟!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری ز اولاد زهرا(س) نیرزد و این زندگانی فانی خوشی های امروز و اینجا به افسوس بسیار فردا نیرزد
1213

وا..

خوب بگیدچه سریالیه😐ماکه نمیدونیم چی کارکنیم😣

نخ بادبادکمو ی جوری وامیکردکه تاهرجاخواستم بتونم پربکشم...ی جوری تشنم کردکه میشددریارومثل ی لیوان اب ی نفس سرررررربکشم😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢
1167
فکر کنم همون موقعی هم ک صیغه هوشنگ بود قبلا ازدواج کرده بود !!! نه ؟!

اره

اون موقه ها چقد شوهر زیاد بوده 😁😁

1241