683
44
عنوان

خیلی ناراحتم

142 بازدید | 17 پست

الان هفته ۳۲ هستم خونم نداریم شوهرم از باباش۱۵ملیون قرض خاست نداد بهش. خودشون سه نفرن ۴طبقه خونه دارن الان رفتن زمین خریدن بسازن باز اصلا به فکرمانیستن.

678
آخی چه بی رحم ناراحت شدم گلم     ان شالله مشکلت به زودی زود حل بشه

مرسی فقط یکم پول کم داریم نمیدن شوهرمم میگه پولشون رو نمیخام دوتامون شاغلیم باید کلی قسط بدیم اگه جور شهدو خونه بخریم

نه بخدا همممممش میگن نداریم بخدا ملیاردرن انقد پولدارن ولی اصلا کمک نمیکنن

واقعا که بعضی خونواده ها خیلی بیرحمن نمیگم که هر چی دارن بدن ولی میتونن تا حدی که توانایی مالی دارن به بچشون کمک کنن تا اذیت نشه

669
میدونم ولی استارتر داره میگه جمعیتشون کمه و خیلی خوبو بافرهنگن. بعدم هر کسی زندگی خودشو داره. پس چه ...

عزیزم وقتی نزدیکه کسی زندگی کنه همونجوری هم مشکلات بیشتر میشه الان مستقله ولی وقتی یه جا باشن مسلما مشکلاتشون بیشتر میشه  بازم واقعا هر کسی خودش باید  تصمیم بگیره

622
عزیزم وقتی نزدیکه کسی زندگی کنه همونجوری هم مشکلات بیشتر میشه الان مستقله ولی وقتی یه جا باشن مسلما ...

ولی من بودم میرفتم چون که به نظر نمیاد شوهرش آدم گوشی باشه و طرف خونوادشو بگیره پس میتونن مثل غریبه تو یه طبقه ها زندگی کنن‌. خیلی بهتر از قرض کردنو خونه خریدن یا کرایه دادن به صابخونست. بعدم میتونن با اون پولی که گذاشتن کنار برا خرید خونه یه کار درست حسابی را بندازن. واقعا تو این اوضاع اقتصادی زندگی با خانواده شوهر خیلی بد هم نیست