موضوع بحث

خیلی ناراحتم

141 بازدید | 17 پست

الان هفته ۳۲ هستم خونم نداریم شوهرم از باباش۱۵ملیون قرض خاست نداد بهش. خودشون سه نفرن ۴طبقه خونه دارن الان رفتن زمین خریدن بسازن باز اصلا به فکرمانیستن.

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دورن از ما نگید برم یه طبقه اونا اصلا اصلا رحم ندارم معلوم نیست چجورین خیلی خوبن و بافرهنگن ولی اصلا اهل کمک کردن حتی قرضی هم نیستن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آخی چه بی رحم ناراحت شدم گلم     ان شالله مشکلت به زودی زود حل بشه

مرسی فقط یکم پول کم داریم نمیدن شوهرمم میگه پولشون رو نمیخام دوتامون شاغلیم باید کلی قسط بدیم اگه جور شهدو خونه بخریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچ کمکی به پسرشون نمیکنن دلشون نیمسوزه واسه سرشون!؟

نه بخدا همممممش میگن نداریم بخدا ملیاردرن انقد پولدارن ولی اصلا کمک نمیکنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بخدا همممممش میگن نداریم بخدا ملیاردرن انقد پولدارن ولی اصلا کمک نمیکنن

واقعا که بعضی خونواده ها خیلی بیرحمن نمیگم که هر چی دارن بدن ولی میتونن تا حدی که توانایی مالی دارن به بچشون کمک کنن تا اذیت نشه

میدونم ولی استارتر داره میگه جمعیتشون کمه و خیلی خوبو بافرهنگن. بعدم هر کسی زندگی خودشو داره. پس چه ...

عزیزم وقتی نزدیکه کسی زندگی کنه همونجوری هم مشکلات بیشتر میشه الان مستقله ولی وقتی یه جا باشن مسلما مشکلاتشون بیشتر میشه  بازم واقعا هر کسی خودش باید  تصمیم بگیره

عزیزم وقتی نزدیکه کسی زندگی کنه همونجوری هم مشکلات بیشتر میشه الان مستقله ولی وقتی یه جا باشن مسلما ...

ولی من بودم میرفتم چون که به نظر نمیاد شوهرش آدم گوشی باشه و طرف خونوادشو بگیره پس میتونن مثل غریبه تو یه طبقه ها زندگی کنن‌. خیلی بهتر از قرض کردنو خونه خریدن یا کرایه دادن به صابخونست. بعدم میتونن با اون پولی که گذاشتن کنار برا خرید خونه یه کار درست حسابی را بندازن. واقعا تو این اوضاع اقتصادی زندگی با خانواده شوهر خیلی بد هم نیست