2410
2553
عنوان

طول سرویکس

380 بازدید | 16 پست

میشه به این دو سوال جواب بدین؟

1_طول سرویکس با سونوی شکمی،با مثانه پر بلند تر و درست تر نشون میده یا خالی؟

2_طول سرویکستون چند بود و چه اتفاقی برای بارداریتون افتاد؟

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

سرکلاژ شدم ۲۸ بود

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سرکلاژ شدم ۲۸ بود

بعد از سرکلاژ مراقبت خاصی باید انجام بدی؟

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

سرکلاژ مطمئن تره تا یه هفته استراحت البته ببین دکترت چی میگه

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  
سرکلاژ مطمئن تره تا یه هفته استراحت البته ببین دکترت چی میگه

یعنی بعد از یه هفته استراحت دیگه راحت به همه  کارات میرسی؟

2714
من با مثانه پر 30 بودم..حالا چیکار کنم..

منم ٣٢بودم 

دكترت چي گفت ؟معمولا براي سركلاژ شدن علاوه بو طول سرويكس موارد ديگه اي مث باز بودن دهانه رحم ويا سابقه زايمان زود رس و در نظر ميگيرن بعد سركلاژ ميكنن .سرويكس ٢٥به بالا رو سركلاژ نميكنن

برا من ۳۷ بود. کلا همه سونوهای بارداری رو بهم گفتن با مثانه خالی باشم

من برای اولین بار رفته بودم.گفتن اب بخور

منم اینقدر اب خوردم شکمم پر پر بود

منم ٣٢بودم  دكترت چي گفت ؟معمولا براي سركلاژ شدن علاوه بو طول سرويكس موارد ديگه اي مث باز بودن ...

دکترم دوباره برام سونو نوشت.گفت به نظر نمیاد 30 باشی.ولی اگه کمتر شده باشی سرکلاژت میکنم

هفته ۱۸ طول سرویکس ۴۰ بود دوهفته بعدش بدون هیچ علایمی کلا باز شد  و دخترمو از دست دادم

ای بابا..متاسفم

ان شالله دیگه همچین خاطره ای تکرار نشه برات

انجام بدی خیالت راحتتره البته من تا هشت ماهم شد استراحت بودم

2706