834
648
عنوان

طول سرویکس

104 بازدید | 16 پست

میشه به این دو سوال جواب بدین؟

1_طول سرویکس با سونوی شکمی،با مثانه پر بلند تر و درست تر نشون میده یا خالی؟

2_طول سرویکستون چند بود و چه اتفاقی برای بارداریتون افتاد؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

سرکلاژ شدم ۲۸ بود

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  

من با مثانه پر 30 بودم..حالا چیکار کنم..

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

سرکلاژ شدم ۲۸ بود

بعد از سرکلاژ مراقبت خاصی باید انجام بدی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
771

سرکلاژ مطمئن تره تا یه هفته استراحت البته ببین دکترت چی میگه

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  
سرکلاژ مطمئن تره تا یه هفته استراحت البته ببین دکترت چی میگه

یعنی بعد از یه هفته استراحت دیگه راحت به همه  کارات میرسی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

برا من ۳۷ بود. کلا همه سونوهای بارداری رو بهم گفتن با مثانه خالی باشم

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسر عزیزم😍 خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن😊
من با مثانه پر 30 بودم..حالا چیکار کنم..

منم ٣٢بودم 

دكترت چي گفت ؟معمولا براي سركلاژ شدن علاوه بو طول سرويكس موارد ديگه اي مث باز بودن دهانه رحم ويا سابقه زايمان زود رس و در نظر ميگيرن بعد سركلاژ ميكنن .سرويكس ٢٥به بالا رو سركلاژ نميكنن

8
برا من ۳۷ بود. کلا همه سونوهای بارداری رو بهم گفتن با مثانه خالی باشم

من برای اولین بار رفته بودم.گفتن اب بخور

منم اینقدر اب خوردم شکمم پر پر بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ٣٢بودم  دكترت چي گفت ؟معمولا براي سركلاژ شدن علاوه بو طول سرويكس موارد ديگه اي مث باز بودن ...

دکترم دوباره برام سونو نوشت.گفت به نظر نمیاد 30 باشی.ولی اگه کمتر شده باشی سرکلاژت میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هفته ۱۸ طول سرویکس ۴۰ بود دوهفته بعدش بدون هیچ علایمی کلا باز شد  و دخترمو از دست دادم

ای بابا..متاسفم

ان شالله دیگه همچین خاطره ای تکرار نشه برات

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

انجام بدی خیالت راحتتره البته من تا هشت ماهم شد استراحت بودم

584
منم مثانم خيلي پر بود دكتر گفت برو خالي كن 

پس امیدوار شدم

همه جا نوشته با مثانه خالی درست تر نشون میده

اما دکتر خودم هم گفت چیزی که من توی سونوت میبینم سرویکس 30 نیس و بیشتره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40