2733
2734

مادرشوهرم به هیچ کدوم از بچه‌هاش آداب غذا خوردن رو یاد نداده

هم خودش هم بچه‌هاش بسیار بی ادب غذا میخورن

از نشستن سر سفره تا ریختن غذا برای خودشون و خوردنش همه و همه رو مخ منه

کلا روانم به هم میریزه وقتی با اینا غذا میخورم

شوهرمم خیلی حرصم میده!!

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه این چیزا که جای ما عادیه، یهو میبینه جلو مادرو خاهرشم ول میده😂😂

وااااااااااااااى .چقدر آبروريزى.البته تو يه كشورى كه الان يادم نيست مثكه ول دادن عاديه چون اعتقاد دارن ضرر داره جلوشو بگيرن

2731
وااااااااااااااى .چقدر آبروريزى.البته تو يه كشورى كه الان يادم نيست مثكه ول دادن عاديه چون اعتقاد دا ...

تو چین  

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2738

خداروشکر از تمیزی و ادب و شعور تکه ماشاالله بزنم به تخته ✊✊✊✊🚪

چاق نبودم اما بخاطر خوشتیپ تر شدن حاضر شدم از خوراکی های خوشمزه دست بکشم و فقط به هدفم فکر کنم وزن اولم ۵۷ بود و الان شدم ۵۰ خواستن توانستن است💪 آهای چاقالو باتوام یکم به خودت بیا😑 هرکی خواست شروع کنه بگه تا کمکش کنم ..دلم نمیخواد لاغر شدن واسه دوستام آرزو باشه😊درضمن!( چاقالو مزاح بودا ناراحت نشی دوستم😉)
نه بابا تغییر نمی کنن خودمونو گول نزنیم

دقیقا من که هر ترفندی رو استفاده کردم از سرکار که میومد لباس به دست وایمیستادم با کلی زبونه خوش بدون غرزدن ، نهایت دو روز رعایت میکرد دوباره روز از نو روزی از نو

الان دیگه دخترمو متقاعد کردم چون راحت تر بود و بهتر نتیجه داده

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
دقیقا من که هر ترفندی رو استفاده کردم از سرکار که میومد لباس به دست وایمیستادم با کلی زبونه خوش بدون ...

خیلی بده 😕می گم بیا ما هم تو خونه اینطوری بگردیم شاید متوجه اشتباهشون بشن😁

2706