2726
آره آدم بشو هم نیست راهکار ندارین

منکه احساس میکنم الکی میگید وتکراریه البته ناراحت نشین ها حسم میگه چون توهمینجاشنیدم🙄🙄

چیزی ندارم واسه گفتن من یک بیچاره که هی کاربریم غیب میشه باید ورود بزنم😕😟
قبلا ها هر جا که لازم میدید البته داخل خونه و بالکن باد شکم خارج میکرد بعد از اعتراضات من کوتاه اومد ...

من خیلی حساسم خییییییییلی شوهرم اسمشو هم نمیتونه جلو من بیاره چ برسه انجام بده عووووووووق واقعا از اسمشم حالم بد میشه بنظرم ادم باید خیلی بی تربیت و بی شخصیت باشه ک انقدر راحت راجب این چیزای چندش حرف بزنه(منظورم شما نیستین ناراحت نشی عزیزم) فک کنم من زیادی پاستوریزه ام 😞

😍تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی...😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منکه احساس میکنم الکی میگید وتکراریه البته ناراحت نشین ها حسم میگه چون توهمینجاشنیدم🙄🙄

من اولین باره دارم اینجا میگم میتونی باور نکنی

صدایت برایم از عاشق بودنت می گوید نگاهت برایم از محبت و دوست داشتن می گوید اما بودنت گویا بهشت ماست
2728

صبح هاکه بیدارمیشه ترانه میخونه حس میکنه داریوشه😢

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
من خیلی حساسم خییییییییلی شوهرم اسمشو هم نمیتونه جلو من بیاره چ برسه انجام بده عووووووووق واقعا از ا ...

گمونم شما شوهذت پاستوریزس
وگرنه با جیغ جیغ و غرغر زن درست نمیشه

من خیلی حساسم خییییییییلی شوهرم اسمشو هم نمیتونه جلو من بیاره چ برسه انجام بده عووووووووق واقعا از ا ...

منظورتون چیه...... ناراحت نشین ولی به نظرم اون کسی مشکل شخصیتی داره که کسی رو نشناخته برچسب میزنه

❤❤❤❤
یعنی همیشه حالت ایستاده جیش میکنه؟؟؟ عذرمیخام اینو بهش بگو شاید گوش کزد.بگو این روش حیواناته نه انس ...

عزیزم تو لحن گفتنت یکم تجدید نظر کن

صدایت برایم از عاشق بودنت می گوید نگاهت برایم از محبت و دوست داشتن می گوید اما بودنت گویا بهشت ماست
ن اخه واقعا چندش نیس. مثلا فک کن تو خونه نشستی سر سفره ، یهو دستت غذایی میشه. بعد میری تو دسشویی می ...

مرد فرق داره من وجدانم اصلا قبول نمیکنه مرد دستشو تو ظرفشویی بخوره حتی اگه تمیز باشه؟

منظورتون چیه...... ناراحت نشین ولی به نظرم اون کسی مشکل شخصیتی داره که کسی رو نشناخته برچسب میزنه

گفتم ک منظورم شما نیستید این جوابیه ک همیشه ب شوهرم میدم قصد بدی نداشتم و ندارم اگه باعث ناراحتی یا سوءتفاهم شدم معذرت ...شمام الان برچسب زدین ک😊

بیخیال خوش باشین

😍تو چنان در دل من رفته که جان در بدنی...😍
2706