2737
2734
هان😮

واقعا ناراحت کنددست،الان نت تو داره وسه سال پیش گرفته وکاملا سالمه وگیرداده باید عوض کنم آپدیت نمیشه ،واقعا فایده ای توزندگیمون نداره که آپدیت بشه یا نشه

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایی قیچی رو بگو

این یادم رفت که همین که بیکار شدم نشستم سرو شو میزاره ردی پام میگه سرم رو بخارون 😯 یا اگر هم گرسنه هم نباشم هی میگه بیا نان بخوریم میگم نمتونم قبل خوردم نه بیا با من دست بزن 

یک عادت دیگرش که تو دستشویی خیلی دیر میکنه 😆😅همیشه از بیرون بیام میگم اول من میرم تو دیر میکنی 😂😂😂

خدایا شکرت   
خیلی شیک و مجلسی روزنامه پهن میکنه ریشاشو میزنه مثلا تمیز کاری کرده ها بعد دور تا دور روزنامه از داخ ...

حالا بازم خوبه شوهر شما موهای دماغشو میزنه شوهر. من که انگار از تو بینیش یه دسته علف اومده بیرون

2728

خیلی عذر میخوام😷بعد از خالی کردن بینی، داخل دستمال رو‌نگاه میکنه😷😭انگار منتظره با دیدن یه مروارید سورپرایز بشه😣😤

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
اونو که دیگه تقصیر ندارن مگه میشه بی صدا خیار خورد؟ این حیوونکیا که صدا نمیدن خیاره صدا میده خواهر خ ...

ن دیگه در اون حد انگار سنگ میجوه مور مور میشم  

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2738
آخه من دختر دارم بازم تغیر نکرده سعی کن تا نی نی نیومده درستش کنی وگر نه بعدا سختتره

نه مطمئنم کنارمیذاره چون آدم حساسیه ،حتی،خوشش نمیاد دخترمو ومثبت هجده نازبدم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
واقعا ناراحت کنددست،الان نت تو داره وسه سال پیش گرفته وکاملا سالمه وگیرداده باید عوض کنم آپدیت نمیشه ...

این که چندش نیست

معظله😥

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
نه مطمئنم کنارمیذاره چون آدم حساسیه ،حتی،خوشش نمیاد دخترمو ومثبت هجده نازبدم

خب پس خدا رو شکر 😍😍😍😘😘😘

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2706