2737
2734
عنوان

آندومتریوز و عمل با دکتر خزعلی

| مشاهده متن کامل بحث + 42422 بازدید | 640 پست
سلام بچه ها از دکتر خزعلی خبری نشده هنوز؟کسی نمی دونه کی میاد ایرام؟من واقعا بلاتکلیفم همینجوری دار ...

سلام گلم

ظاهرا 17 مهر قراره بیاد

زودتر برو ابن سینا کارای قبل از عملو انجام بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبل از عمل 3.7 بود الان شده 3دهم!!!!!! بعد از عمل به شدت کم میشه

سلام من ذخیرم خیلی کمتر از شماست 

نگرانیم همینه چون یه دوره هم رفتم تو سیکل ای وی اف ولی داروها بهم جواب نداد حالا واقعا موندم چه کنم

2731
اخه قرار بود زنگ بزن وقت اسکایپ بدن  وقت اسکایپ چطوریه؟شما هم همین کارو کردین؟

واسه من عملم اورژانسی شد اسکایپ نشدم 

گفتن فوری باید عمل بشی که خداروشکر زمان اومدن خزعلی بود

سلام من ذخیرم خیلی کمتر از شماست  نگرانیم همینه چون یه دوره هم رفتم تو سیکل ای وی اف ولی داروه ...

نگران نباش

اینبار بدنت جواب میده

کاش قبل از اومدنش سریع جنین فریز میکردی حتی شده یدونه

بچه ها كسي هست كمك منم كنه!؟

من طي ازمايشات و سونو ها دكترم گفت كه دو تا كيست دو طرف تخمدان هام دارم و گفتند كه احتمالا آندومتريوزه. سعني دقيق نگفتند نوعش چيه گفتند احتمالا مشهود به اندو هست

اندازشم يه طرف ٢ و خورده اي يه طرف ٣

فكر ميكنم خيلي بزرگ نيست

باردار هم نميشم اصلا

با اين اوصاف من بايد چيكار كنم؟؟كمكم كنيد خيلي گنگم

چند تا دكتر گفتند لاپاراسكپي بايد انجام بدي

ولس يه عده ميگن نه احتمال ٣٠ درصد باردار ميشي همينجوري

من بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دخترا كممممممممممك

بچه ها كسي هست كمك منم كنه!؟ من طي ازمايشات و سونو ها دكترم گفت كه دو تا كيست دو طرف تخمدان هام دار ...

سلام عزیزم اندازه کیستات بزرگ نیست

اما اگر از نوع اندو باشه ممکنه لوله ها و لگن درگیر چسبندگی باشه که مانع بارداری میشه

اگر نظر منو میخوای هرچه سریعتر برو کلینیک اندومتریوز ابن سینا

اونجا با آزمایشات و سونو مخصوص مشکل رو تشخیص میدن و بهترین درمانو برات انجام میدن

2738
نگران نباش اینبار بدنت جواب میده کاش قبل از اومدنش سریع جنین فریز میکردی حتی شده یدونه

سعی کردم جنین فریز کن رفتم پیش عارفی تو سیکل آی وی اف قرار گرفتم ولی متاسفانه وقتی رفتم سونو گفت اصلا بدنت به دارو ها جواب نداده حتما آندوت خیلی شدیده

نه عزیزم 1جنین دارم که قبل از عمل فریز کردم حدود 20 روز دیگه اگه خدا بخواد انتقال میدم دعا کنید بر ...

شما برای فریز پیش کدوم دکتر رفتین؟من همش با خودم می گم کاش یه دوره بهم دارو می دادن شاید می تونستم فریز کنم

2706