2737
2734
عنوان

ازمايش ذخيره تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 64 پست
جاااااااانم مررررررسي عزيزم😍😍😍😍😍😍😍اره خودمون هم تعجب كرديم با اين هزينه كم😁😁😁😁😁....من سي ...

راستی از علاعمتم بگو،ما ک نفهمیدیم لکه بینی خوبه یا بد،یکی داشته منفی شده یکی مثبت،منم بدونم خوبه ب دردم میخوره😀😀😀سینه درد چی!

اره فقط از سقط فهمیدم،ایمنی و انعقادی مشکل دارم،خاک تو سر دکترا ک قبلش این ازمایشا رو از اول از آدم ...

خاك توسرا بيشورا راس مگي فقط ياد دارن دارو بدن.....باز خوله خودت فهميدي😐😐😐عزيزم فقط دارو به من روزي دوتا شياف پروژسترون با قرص استراديول و اسيد فوليك دادن

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زاهدان عزیزم،یه ساله اقدام کردی!زود رفتی سراغ ای وی اف

اخه اصلا تخمكام با قرص و دارو رشد نمكردن من با هفتادتا امپول تونستم تخمك كشي كنم ....تخمكام خيلي تنبل بودن.....واز يكطرف من ده ساله ازدواج كرده بودم اصلا بجه نمخاستيم رفتم دكتر وضعمو ديدم خيلي ترسيدم

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
راستی از علاعمتم بگو،ما ک نفهمیدیم لکه بینی خوبه یا بد،یکی داشته منفی شده یکی مثبت،منم بدونم خوبه ب ...

سينه درد ك دارم ولي امروز بهتر بودن.....منم از لكه بيني سر در نياوردم فلا ك ندارم از موعدم هم گذشته

2731
راستی از علاعمتم بگو،ما ک نفهمیدیم لکه بینی خوبه یا بد،یکی داشته منفی شده یکی مثبت،منم بدونم خوبه ب ...

اگر از لكه بيني چيزي فهميدي ب منم بكو عزيزم

اگر از لكه بيني چيزي فهميدي ب منم بكو عزيزم

باشه 😁😁😁😁😁یکی از دوستام اصلا اصلا نداشت دوقلو دار شد ک الان بچه هاش کلاس دوم هستن یکی از دوستام ب اندازه پریودی خون داشت ک یه پسر براش موند از سه تا جنین،والا منم موندم😂😂😂😂😂😉

اخه اصلا تخمكام با قرص و دارو رشد نمكردن من با هفتادتا امپول تونستم تخمك كشي كنم ....تخمكام خيلي تنب ...

اوه 70 تا امپول!چقد زیاد،داغون میشه ادم،چی بگم والا منم تو این 15 سال کم امپول و دارو استفاده نکردم،ده ساله استراحت کردی از این بعد انشالله با نی نی گیر بشی نرسی سرتو بخارونی😆😆😆😆😆😆

2738
من مشهدم عزيزم من مرمز ناباوري ميلاد رفتم چون دولتيه فكر نكنم يك تومان شده باشد ولي داروهام خيلي گرا ...

یعنی الان سه قلو بارداری😍😍

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
خب دکتر چی گفت عدد ذخیرت خوبه! من اف اس اچ روز جهت پریودی دادم 8 بود شما نمیدونی اف اس اچت چند بود ه ...

اف اس اچ بین چقد تا چقد باید باشه مینید?ذخیره تخمدان با اف اس اچ یعنی فرق میکنه دوتا چیزجدان یعنی؟

لطفا برای  مامان  شدنم  یه صلوات بفرستید. الهم  صل  علی  محمد و آل محمد  
یعنی الان سه قلو بارداری😍😍

نه عزيزم😁😁😁😁😁برام سه تا جنين كاشتن تا ببينيم چي ميشه

اوه 70 تا امپول!چقد زیاد،داغون میشه ادم،چی بگم والا منم تو این 15 سال کم امپول و دارو استفاده نکردم، ...

هههههههه انشالله عزيزم توكل دارم به خداي بزرگ😊😊😊😊

[QUOTE=91342658]اف اس اچ بین چقد تا چقد باید باشه مینید?ذخیره تخمدان با اف اس اچ یعنی فرق میکنه دوتا چیزجدان یع

از رو عدد اف اس اچ ب ذخیره تخمدان پی میبرن ال اچ و اف اس اچ هورمونایی هستن مربوط ب تخمک سازی و این حرفا،

2706