2726
عنوان

ایا تنها سینه درد نشانه بارداری است؟

| مشاهده متن کامل بحث + 112861 بازدید | 88 پست
سلام خانما من 13روز پیش نزدیکی داشتم پریود منظمی ندارم اما حدودی میدونم ک باید یکی دو روز اینده پری ...

عزیزم اگ بار داری نگه اش دار دیگه خدا بهت داده خیلیا میخوان و نمیشن

درهرحالی که هستی از زندگی لذت ببر برنامه های خدا از آرزوهای ماخیلی قشنگتره
برای منم امروز پری اومد😭😭😭😭 عاخه من ماکسیمم ۷روز قبل دردم می گرفت این سری کلا درد داشتم

سلام عزیزم شمابارداری؟اون ماهی که علایم نداشتی باردارشدی؟

یه صلوات واس خونه دارشدنم بفرستیدخوشگلا❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم شمابارداری؟اون ماهی که علایم نداشتی باردارشدی؟

سلام گلم

بله باردارم اما اون ماه نه ۴ ماه بعدش😅

خدای خوبم سلام،خدایا درست وقتی تو اوج ناامیدی بودم به کمکم اومدی و خبر اومدن یه فرشته کوچولو رو بهم دادی،خدایا خودت نگهدار کنجدم باش،خدایا خودت در مسیر رشد طبیعی قرارش بده،خدایا نی نی من نذر امیرالمومنین و مهدی زهراست،ناامیدم نکن،خدایا مراقبش باش...؛خدایا این لحظه ی خوب مادر شدن رو به همه ی دوستانم بالاخص بچه های این تاپیک ببخش.... الهی آمین
2728
مرسی گلم علایم داشتی اون ماه یانه؟

نه علائمی نداشتم اصلا

خدای خوبم سلام،خدایا درست وقتی تو اوج ناامیدی بودم به کمکم اومدی و خبر اومدن یه فرشته کوچولو رو بهم دادی،خدایا خودت نگهدار کنجدم باش،خدایا خودت در مسیر رشد طبیعی قرارش بده،خدایا نی نی من نذر امیرالمومنین و مهدی زهراست،ناامیدم نکن،خدایا مراقبش باش...؛خدایا این لحظه ی خوب مادر شدن رو به همه ی دوستانم بالاخص بچه های این تاپیک ببخش.... الهی آمین

سلام بچه ها من ۲سال اقدام یه خارج رحمی هم داشتم.این ماه لتروزول فقط خوردم.دوره هام ۳۰روزس.از ۱۲سیکلم که اقدام داشتم فرداش نوک سینه هام به شدت حساس شد و درد و سوزش داشت .روزای بعد سوزش ناف و دلدرد و کمر درد البته پایین کمرم توی لگنم اضافه شد تا الان که ۲۲سیکلمه سوزش لگن و گاهی دلدرد دارم حساسیت نوک سینه هام کم شده درد توی کل سینم رفته.گاهی گر میگیرم معدمم به هم ریخته و ضعف پا و بدن دارم.خلاصه خیلی علایم دارم ولی بازم بعید میدونم باردار باشم.

سلام دوستان من چندساله که پریودیم نامنظم هست باردارهم نمیشم یه پسر ۸ساله دارم الان شش ساله که باردارنشدم به جز نه ماه پیش علائم اولیه بارداری داشتم سینه درد شدید با رگ های آبی رنگ روس سینم خواب زیاد گفتم فکرنکنم باردارباشم این دفعه هم ولی بارداربودم اونم بارداری پوچ الان سه هفته هست سینه هام خیلی درد میکنه تکرر ادرار دارم خواب آلود هستم همش ولی میترسم آزمایش بدم بی بی کلا نشان نمیده حتی اگه باردارهم باشمبه نظرتون الان باردارم برام دعا کنید🙏😔

سلام دوستان من چندساله که پریودیم نامنظم هست باردارهم نمیشم یه پسر ۸ساله دارم الان شش ساله که باردار ...

سلام عزیزم ایشالا که باردار باشی ولی خودت که میدونی به علایم اعتباری نیس منم خیییلی علایم شبیه بارداری داشتم ولی بعدش متاسفانه عادت شدم 

فقط از لحاظ روحی اسیب دیدم 

باز میشه این در ..صبح میشه این شب ...صبررررر داشته باش 
سلام بچه ها من ۲سال اقدام یه خارج رحمی هم داشتم.این ماه لتروزول فقط خوردم.دوره هام ۳۰روزس.از ۱۲سیکلم ...

احتمال زیاد عوارض قرص هستش

باز میشه این در ..صبح میشه این شب ...صبررررر داشته باش 

۱سال ونیم  اقدام به بارداری دارم و۶ماهه زیر نظر دکترزنان هستم که تواین ۶ماه دارو مصرف میکنم چونکه تنبلی تخمدان داشتم.۳روز ازموعدم گذشته و سینه هام کمی سنگین شدن وسینه راستم بیشتر.ممکنه علامت بارداری باشه؟؟؟

اخه من توی پریودی های قبلیم سینه درد نداشتم ویچیز دیگه امروز که 4روز مونده به پریود کمرم یکم مثل پری ...

تغبیراب هوا هم تاثیر داره حالا۴روز مونده من هرماه یه مدل پری میشم

سلام دوستان منم یکم درد سینه دارم ولی مثل بارداری اولم نیس دست ک میزنم خیلی درد نمیکنن ولی خود بخود دردمیان؛ بعد من بعد از بچه اولم دیه قبل پری سینه درد نداشتم ،۴روز تا موعودم مونده دیروزم تستم منفی شد ، نمیدونم قفسه سینم یا سینه هام:-/؟!