2733
2734

سلام 

ببخشید من خیلی شلوغم 

این لینک آیین نامه ها : 

https://www.centinsur.ir/?fkeyid=&siteid=1&pageid=275

ببین کدوم مربوط به نمایندگان بیمه ، بیمه ای زندگی و عمر هست اونها رو بخون ...

هر آیین نامه ای ممکنه یه آیین نامه دیگه رو ملغی کرده باشه ... تو 10 صفحه اخیر بخونی فکر کنم کافیه ..

در مورد سوالات روانشناسی ، تا جایی که میدونم نباید حرفهای متناقض داشته باشی .... یعنی کلیت صحبتهات باید با هم همخونی داشته باشند ..

دیگه اینکه احتمالا خودت رو پر شور با اعتماد به نفس و روابط عمومی خوب و علاقه مند به کار گروهی و کار تیمی و یادگیری باید نشون بدی ...

شاید بپرسند بهترین و بدترین ویژگی خودت رو بگو ... نکته اینه که باید مثبت باشه هر دو ... فرضا بهترین ویژگی مثلا صداقت و وجدان بیداره ... و بدترین اینکه مثلا کمال گرام .. توقعم از خودم بالاست ...

ببین دوست عزیز مثال زدم ها ... سرچ کن تو مصاحبه ها تجربه ی دیگران رو بخون ...

من با شرکت های بیمه اشنایی دارم ولی فرایند جذب نمایندش رو خیلی نمیدونم ....

راستی بخون بدون بیمه عمر لا چیه .. هدفش چیه مکانیزمش چیه .. فوایدش رو در بیار ... چطور باید دیگران رو ترغیب کرد به خریدش ؟

دیگه جایگاه بیمه ایران در صنعت / سهمش از بازار / چارت سازمانی و مدیران ارشدش ( تو سایتش باید ببینی )  اهداف و چشم اندازش و... همه اینها رو بخون ...

موفق باشی ... من همه یانها رو با قطعیت نگفتمها چیزی که به ذهنم رسید گفتم .. بازم میتونی بری یکی از نمایندگی های بیمه ایرانو دوستانه ازشون بپرسی ... موفق باشی

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همچنین ... مشهدی رفتی حرم برای من خیلی دعا کن .. بگو بطلب بیاد که دلش خیلی گرفته

به چه می‌انديشی!
نگرانی بيجاست...

زندگی از نگاه سهراب:

عشق اينجا
و‎ ‎خدا هم اينجاست؛

لحظه‌ها را درياب
زندگی در فردا نه،
که همين امروز است...

خدایاشکرت
[QUOTE=57226111]همچنین ... مشهدی رفتی حرم برای من خیلی دعا کن .. بگو بطلب بیاد که دلش خیلی . به ...

فدات شم ..خیلی مهربونی ... ان شا ا... بهترینها برات پیش بیاد

2738
ممنون جواب دادین من از قبل اصلا اطلاعات ندارم و تو دفتر بیمه کار نکردم. فقط یه کتاب خوندم رفتم امت ...

سلام عزیزم میتونم بپرسم تو مصاحبه بیمه ایران چی ازتون پرسیدن و اون کتابی که خوندین و قبول شدین اسمش چیه؟خواهش میکنم راهنماییم کنین بیزحمت

من نمایندگی ندارم ... اما با این صنعت اشنا هستم ... آیین نامه های مربوط به عمر رو بخون ... تو سایت ...

سلام عزیزم ببخشید من امسال استخدامی بیمه ایران کارشناس بیمه قبول شدم میخواستم بپرسم شما اطلاع دارین لیسانس تو شهرستان شعبه درجه 2 دریافتی چنده ؟

و اینکه کارانه و پاداش و رفاهیات چطور آخه من جای دیگم قبول شدم ولی دریافتیش پایینه مزایا هم نداره گیر افتادم بدجور ممنون میشم کمکم کنی🙏🙏

سلام عزیزم ببخشید من امسال استخدامی بیمه ایران کارشناس بیمه قبول شدم میخواستم بپرسم شما اطلاع دارین ...

سلام وقتتون به خیر .. ان شا ا.. موفق باشین .. نه راستش اطلاع ندارم .. برید تو سایت ای استخدام ... اگهی ازمون بیمه ایران رو پیدا کنین ... پایین صفحه تو کامنتها بپرسین اگر وقت بزارین کامنتها رو بخونین شاید اطلاعاتی کسب کنین

سلام  ببخشید من خیلی شلوغم   این لینک آیین نامه ها :  https://www.centinsur. ...

سلام عزیزم. یه اشنایی هستش که نمایندگی بیمه ایران و داره من دنبال کار بودم گفته فردا برم اونجا. کار با کامپیوتر و بلدم ولی اصلا فوت و فن تایپ و بلد نیستم , ناحالا ام برای هیچ بیمه ای کار نکردم. اصلا نمیدونم قراره چطوری باشه. گفته بیاد اینجا بشینه پشت میز مشتری اومد کارش و انجام بده. اگه زحمتی نیست میتونی یکم راهنماییم کنی؟؟ میخوام از همه کسایی که اینجا کامنت گذاشتن همین و بخوام.. اگه کمکم کنید که بتونم یکم امادگی داشنه باشم استرس ام کم شه یه دنیا ممنونتوون میشم.❤

ممنون جواب دادین من از قبل اصلا اطلاعات ندارم و تو دفتر بیمه کار نکردم. فقط یه کتاب خوندم رفتم امت ...

سلام عزیزم. یه اشنایی هستش که نمایندگی بیمه ایران و داره من دنبال کار بودم گفته فردا برم اونجا. کار با کامپیوتر و بلدم ولی اصلا فوت و فن تایپ و بلد نیستم , ناحالا ام برای هیچ بیمه ای کار نکردم. اصلا نمیدونم قراره چطوری باشه. گفته بیاد اینجا بشینه پشت میز مشتری اومد کارش و انجام بده. اگه زحمتی نیست میتونی یکم راهنماییم کنی؟؟ میخوام از همه کسایی که اینجا کامنت گذاشتن همین و بخوام.. اگه کمکم کنید که بتونم یکم امادگی داشنه باشم استرس ام کم شه یه دنیا ممنونتوون میشم.❤

2706