2733
2734

عزيزان لطفاً مارك ي چرخ خياطيه خييلي خوبو بهم بديد و اينكه خيلي دوس دارم تو خونه خياطي ياد بگيرم اگر راه و روشي بلدين بهم ياد بدين واينكه چ چيزايي بايد بخرم؟؟؟ 

ازتون ممنونم ❤️❤️❤️❤️

گروه آبي وزن شروع ٧٥ ، وزن هدف ٦٥     پيش ب سويه موفقيت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرخ خیاطی بسته به میزان هزینه ایی که میتونی بکنی متفاوته....

من خودم چرخ خیاطی واسم خیلی مهم بود

ژانومه ۸۰۲ خریدم....فوق العادست....

قیمت الانش با توجه به بالا رفتن نرخ دلار حول و حوش یک و سیصد هست....

دقت کن ژانومه تایلند هم تو بازار هست....ولی ۸۰۲ فقط واسه ژاپنه....

2731

من تقریبا شش ماهه که ازسایت هنربازار دارم خیاطی یادمیگیرم خیلی هم عالیه،الان میتونم واسه خودم مانتوبدوزم،توهم یه سربزن.چرخ خیاطی هم من به شخصه اطلاعاتی ندارم درموردش ولی میتونی ازمدیر سایت هنربازار سوال کنی،همه چیزوبرات خیلی عالی توضیح میده.

سلام دوست من...در مورد مارک چرخ خیاطی وارد نیستم ولی مدلای ژانومه خوبن..به نطر من بهتره یکی دوماه برین یه جایی خیاطی یاد بگیرین با یه متد مشخص ترجیحا گرلاوین (البته نطر منه)  بعد که اصولش اومد دستتون تو تل م پر از کانالای خیاطیه با الگوها و کلیپای مختلف ..پارچه های ارزون بخرید برای خودتون و اطرافیانتون لباس بدوزین..از اینکه لباس خراب بشه نترسین!

دلو بزنین به دریا ..خیاطی اگه علاقه داشته باشین خیلی شیرینه خیلی هم به دردبخور

موفق باشین

بیداد ظالمان شما نیز بگذرد
2738
چرخ خیاطی بسته به میزان هزینه ایی که میتونی بکنی متفاوته.... من خودم چرخ خیاطی واسم خیلی مهم بود ژ ...

اره ژانومه هم خوبه 

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
چرخ خیاطی بسته به میزان هزینه ایی که میتونی بکنی متفاوته.... من خودم چرخ خیاطی واسم خیلی مهم بود ژ ...

شما خياطم هستي؟

منم ژانومه رو شنيده بودم پس خوبه

گروه آبي وزن شروع ٧٥ ، وزن هدف ٦٥     پيش ب سويه موفقيت😍
شما خياطم هستي؟ منم ژانومه رو شنيده بودم پس خوبه

من تو خونه برای خودم و دخترم و خانواده ام خیاطی میکنم

تعریف از خود نباشه ولی همه از کارام راضین...

اگه دوست داشته باشی یه نمونه از لباسی که دیروز واسه دخترم دوختم برات بزارم؟؟؟

2706