2703
2553
عنوان

دیگه دارم نامید میشم 😭

214 بازدید | 20 پست

۷_۸ماهه دارم تلاش میکنم برا بارداری ولی نتیجه نگرفتم این باراخر باهزارامید اقدام کردم ولی نمیدونم‌چرا دوسه روز بعد از تخمک گذاریم دچار لکه بینی شدم نگرانم بنظرتون لکه بینی علامت چیه خوبه یا بد ؟؟

👆با خدا باش، پادشاهی کن👆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
به این زودی ناامید شدی  اینو نگو عزیزم خدا میشونه من سه سال تو اقدام بودم هر سال باردار میشدم ...

خانواده همسرم بچه میخان خودمم همینطور ولی نمیتونم بگم ک تو اقدامم و هنوز خبری نیست

👆با خدا باش، پادشاهی کن👆
عزیزم سنت عالی هست برای بچه دار شدن.پیش دکتر رفتی؟مشکلی ندارین دوتاتون.نگران نباش استرس اصلا واسه ای ...

اره خودم ک دکتر رفتم مشکلی نداشتم ولی همسرم نرفتن

👆با خدا باش، پادشاهی کن👆
خانواده همسرم بچه میخان خودمم همینطور ولی نمیتونم بگم ک تو اقدامم و هنوز خبری نیست

اشکال نداره به منم هی میگفتن منم تو جوابشون میگفتم منتظر رحمت خدام به خدای خدا قسم همینو میگفتم بعضی هاشون عاقل بودن دیگه ادامه نمیدادن بعضی هاشون هی سوال پیچ میکردن که با سوالپیچشون دردمو صد برابر میکردن 

اینو بهت بگم که تو این سه یا چهار سال همش زیر نظر دکتر بودم 

اشکال نداره به منم هی میگفتن منم تو جوابشون میگفتم منتظر رحمت خدام به خدای خدا قسم همینو میگفتم بعضی ...

همسرم چون بچه بزرگ خونواده هستن و پدرشم فوت شده دیگه همه ی جورایی انتظار دارن و منتظر نوه اولشون هستن

👆با خدا باش، پادشاهی کن👆
2706