2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین نازلیم.منم ماهای اول بارداری تا 8ماه ک بودم بچم پایین و تو لگن بود.راه میرفتم فک میکردم الانه ک بیاد بیرون.وقتی وارد 9ماه شدم برعکس بچه رفت بالا.الان نزدیک زایمان بچه رفته بالا.نمیدونم چطوری پایین بیارمش.الانم تو حیاط پیاده روی کردم ی کم پله پایین بالا کردم ک بیاد تو لگن.مراقب باشید فقط. بچه تا نخاد بیاد دنیا نمیاد ب این راحتی.الان من ک تمام بچه پایین بود الان رفته بالا.یکی میخاد حاج خانم رو ب بیرون هدایت کنه😐

ببین نازلیم.منم ماهای اول بارداری تا 8ماه ک بودم بچم پایین و تو لگن بود.راه میرفتم فک میکردم الانه ک ...

خخ جدی میگی اره منم گاهی فک میکنم میخواد بیاد بیرون 

خوشبحالت که ماه آخری دیگه هروقتم بیاد اومده عسل خانم 

2738
خخ جدی میگی اره منم گاهی فک میکنم میخواد بیاد بیرون  خوشبحالت که ماه آخری دیگه هروقتم بیاد اوم ...

مرسی گلم.امروز حسابی کلافه شدم.فردا میرم معاینه.همش نگرانم ک این پایین نیادچطور زایمان کنم.اخه زایمانم طبیعیه.هفته دیگه نوبت زایمانه.هیج اثری از درد زایمان ندارم

ببین نازلیم.منم ماهای اول بارداری تا 8ماه ک بودم بچم پایین و تو لگن بود.راه میرفتم فک میکردم الانه ک ...

اره منم بخاطر طول سرویکس کوتاه استراحت مطلق بودم و دکتر هفته ای یه سوزن بم میداد میزدم و کلی ترسیده بودم ک زود دنیا نیاد اخرش دوهفته پیاده روی کردم حسابی و اخرشم با امپول فشار دنیا اومد

انشاله ک نی نیتون سالم و سلامت باشه.برای همگی ارزو سلامتی وآرزو نی نی اروم میکنم.انشاله منم زایمان راحتی داشته باشم.فردا میرم معاینه.من موندم ماما خصوصی گرفتم هیچ راهی نشونم نمیده ک انجام بدم ک زایمانم راحت باشه

2706