2726
عنوان

اقرأ باسم ربک الذی خلق...

180 بازدید | 15 پست

پیشاپیش عید سعید مبعثو به همه تبریک میگم❤❤❤

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استاتر عزیز عیدتون مبارک

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2728

عید همگی مبارک💚💜💜💚

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

عيد همتون ميترك دلنوشته منم بخونين مررررسي

به نام خداوند رحمن
امشب شبي است كه در وراي چهارده  قرن پيش صداي بال و پر زدن عرشيان در آسمان تاريك مكه پيچيد،
نور اولين وحي خدا بر شريفترين و مطيع ترين قلب ها در سكوت غار حرا تابيد.
((اقرا بسم ربك الذي خلق))
و تاج رسالت بر سر مبارك پامبر به دست جبرييل امين قرار گرفت.
پيامبر شدند اخرين واسطه وحي خدا با زمين ومحمد امين((رسول اكرم))شد.
و اين شد اغاز نفرت ها و بدعت هاي همان هايي كه تا پيش از اين به شرافت و امانت پيامبر اعتراف داشتند، همان هايي كه ميخواستند ديانت را از سياست جدا كنند
.همان هايي كه گفتند رييس مكه باش اما پيامبر خدا نباش.
همان هايي كه نميخواستند مطيع باشند
مطيع امر خدا و رسول خدا...
و من بعد از ساليان دراز امشب در خانه اي كوچك در قلب تهران با كيلومترها فاصله از غار حرا به روزهايي  مي انديشم كه  در مكه مكرمه قدم برميداشتم ،حتما پايم را جاي قدم هاي مبارك شما هم گذاشتم وقتي دور خانه خدا طواف ميكردم.
ان روزهايي كه در فاصله اي نزديك از غارحرا بودم،
اما حتما سعادت نداشتم كه جايي كه معجزه خدا بر قلب نازنينتان تابيد را از نزديك ببينم
و دست بر ديوارهايي بكشم كه  سعادت شنيدن مناجات هاي بينظريتان را داشتند.
وچه كم سعادتي هستم من...
اما قلبم سرشار از شور و شعف ميشود وقتي فكر ميكنم خداوند خواسته كه نامم مزين به دين شما شود،
مسلمان باشم
اما نميدانم چقدر تسليم بوده ام
،چرا  تسليم بوده ام
تسليم هواهاي شوم نفس خودم
تسليم وسوسه هاي شيطان .اما ديگر نميخواهم  تاراج ب عمر و لحظه هاي برنگشتي زندگي ام بزنم.
ميخواهم  سراپا تسليم شوم
تسليم شما و امر خدا،
اين چندگاهي كه خواستم زندگي ام صحنه اجراي فرامين شما باشد،
طعم خوش خوشبختي را با شما چشيدم.
و فكر كردم تا قبل از ان زندگي نكرده بودم.هرچند خيلي ها باور نميكنندكه در پس حرفاي شماچه حكمت هايي نهفته  است
و هنوز باور ندارند كه تسليم شما بودن خود خود ازادي و خوشبختي ست،ملالي نيست
،بگذار اغيار  هرگز درنيابند  
كه قلب من از چه اشتياق و شور و نشاطي مالامال است،
امروز هم كه همسرم باز هم شادي اش را از زندگي جديدم با گفتن اين كه (چقدر اين روز ها شيرين تر شده ام )ابراز كرد
و امروز كه بازهم صداي قهقه ي بازي سه نفره مان در خانه پيچيد حواسم بود كه اين شيريني اجراي دستورات شماست و شايد هم عيدي شما از اغاز رسالتتان،

امام مهربانم ((اغاز رسالت جد بزرگوارتان  بر شما مبارك باد))
خواهش ميكنم خداوند را واسطه كنيد كه هنگام ظهورتان زنده باشم و جشن شادي اغاز حكومت شمارا با چشم هاي حقيرم ببينم
@myrebirth

خواند زبان دلم ثناى محمد(ص)

ماند خرد خيره در لقاى محمد(ص)

ديده دل ،جام جم به هيچ شمارد

سرمه كن گر زخاك پاى محمد(ص)

🌸عيد مبعث بر همگان مبارک🌸

عيد همتون ميترك دلنوشته منم بخونين مررررسي به نام خداوند رحمن امشب شبي است كه در وراي چهارده   ...

عزیزم خودت نوشتی ؟😍

بله☺️

عالی بود ، آفرین 👌👌👌

عيد همتون ميترك دلنوشته منم بخونين مررررسي به نام خداوند رحمن امشب شبي است كه در وراي چهارده   ...

😢😢😢😢😢😢عزییییییزم

دلنوشته تون خیییییلی زیبا بود😍😍😍....گریه ام گرفت

کاش همه ما بتونیم به سعادتی که شما بهش نایل شدید نایل بشیم 

و خدا توفیق بده به شما و ما که روز به روز در این راه پیشتر و پیشتر بریم و مایه افتخار خدای مهربون و پیامبر عزیز و ائمه گرانقدرمان باشیم

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون

باران جان و بقیه دوستان منم به نوبه خودم این عید عزیز رو به همه تبریک میگم

ان شاء الله که با توفیق الهی این مبعث در دل و جان تک تک ما هم به پا بشه و بنده واقعی خدای مهربونمون بشیم

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
😢😢😢😢😢😢عزییییییزم دلنوشته تون خیییییلی زیبا بود😍😍😍....گریه ام گرفت کاش همه ما بتونیم به سع ...

ان شالله خدا خونه خدارو قسمت همه بكنه

برام دعا كنيد خيلي محتاجم

دعا كنيد تو راه راست قرار بگيرم

2706