2737
2734
عنوان

پیش بینی ناسا در مورد دسامبر 2012 من خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 11124 بازدید | 40 پست
من که از وقتی دخترم به دنیا اومده ترسم بیشتر شده ... دارم از نگرانی میمیرم ... الان تو نت میخوندم نوشته یک شهاب سنگ عظیم ممکنه به زمین برخورد کنه ... ممکنه اتفاقی مثل طوفان نوح بیفته ... ممکنه جنگ جهانی سوم بشه ... ممکنه جنگ اتمی بشه

خوب پس یک چیزی اتفاق میفته دیگه ... یک چیز خیلی بددددددددددددد
یه عده سو استفاده چی هستن ......... مثلا در مورد سال 2012 و اخر دنیا یکی تو وبلاگش نوشته بود که دیگه به فکر کار نباشید دیگه به فکر ازدواج نباشید دیگه به فکر رسیدن به ارزوهاتون نباشید ........ و یه مطلب گذاشته بود که مثلا 2012 اخر دنیاست و دور از جون همه میمیرن ......... بعد بقیه همین مطلبو کپی کردن و تو وبلاگشون انتقال دادن ........اخه مرض داری مردم و تو استرس میذاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرم او چیزی که نوستراداموس پیش بینی کرده بوده همین قرار گرفتن زمین و خورشید و اون سیاهچاله تو یک راستا هست

با توجه به اینکه یه قسمتیی از برنامش و دیدم میگفته زمین در تاریکی فرو میره و خورشید در اون روز طلوع نمیکنه و از این حرفا..ولی این مساله خطرناک نیست و فقط کمی هوا تیره میشه...خطری تهدیدمون نمیکنه

پیش بینی های نوستراداموس هم همیشه کاملا درست نبوده و حرفاش مبهم بوده..بعد که یه اتفاقی میفتاده تطبیقش میدادن با حرف نوستراداموس

یعنی طوری نبوده که از رو حرفاش بفهمن قراره چه اتفاقی بیفته
2738
باران جان اتفاقا من این موضوع که قرار یه شهاب سنگ به زمین بخوره تو رادیو شنیدم که گفتن 25 سال تا اون تاریخ تخمین زده شده و دانشمندان تو فکر این هستن که یه مانع درست کنن که اون از مسیرش منحرف بشه. ولی بازم خدا داند.

هرچی خودم خواست نه اون شد هرچی خدا خواست همون شد
دنیا ادامه لــبـخـنـد توست ...
2706