2726

سلام

ما امروز نوبتمونه داریم میریم

میخواستم بپرسم برای عکس باید مقنعه سرم باشه یا با روسری برم هم اشکالی نداره؟یه کمی ارایش داشته باشم که عیب نداره؟

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بگید چه جوری نوبت گرفتید چند وقت بعد نوبت میشه

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2728
من با مقنعه گرفتم و کمی ارایش داشتم اما بازم عکس روچنان بد میگیرن که ارایش هم بی تاثیر هست

شنیدم چقدر بد میندازن

البته اونی که من دیدم‌واسه پاسپورت بود داغون بود😕

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...

من آرایش کامل داشتم , فقط خانمه بهم گفت خط چشمتو کمرنگ کن ک حالت چشم خودت مشخص باشه من محل ندادم ( بخاطر تجربه بد کارت ملی قبلیم همونجوری ک خودم خواستم گذاشتم ) 

با شال رفتم, مقنعه بردم همرام اونجا عوض کردم ولی بنظرم از خونه مقنعه رو بزن هر حالتی ک فک میکنی بهت میاد مرتبش کن موها اصلا نباید بیرون باشه , چون اگه اونجا شلوغ باشه فرصت نمیدن مرتبش کنی و عکست اونجوری ک میخوای نمیشه مقنعت کج میشه یا ...

من روسری داشتم گفت خوبه همین فقط حجابو کامل بکن

ارایشم در حد گریم داشتم و انقدر عکس بریخت بودددددد ولی چاپ شد بهتر شد

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
میشه بگید چه جوری نوبت گرفتید چند وقت بعد نوبت میشه

شناسنامه ها رو ب اضافه کد پستی خانه با شماره تلفن و مبلغ نفری۳۳۰۰۰تومان پول میبری دفتر پیش خوان میذاری تو نوبت وقت ش شد خودشون تماس میگیرن برا عکس و اثر انگشت

2706