2726

سلام.

مامانم امروز ساعت ۴ اولین جلسه شیمی درمانی رو داره. فردا هم جلسه دومش هست

شیمی درمانی چجوریه؟ درد داره

فردا دارم با جفت دوقلوهای یکسال و نیمم میرم پیشش. اذیت نمیشه؟؟

چه غذاهایی براش خوبه؟ چه کارها براش بکنم؟؟

شرمنده ام که بی تو نفس می کشم هنوز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانه منم پارسال شیمی درمانی میشد ولی نه هر روز 

شیر خیلی خوبه واسشون البته ناخواسته اشتها زده میشن

بهترین کار دادنه روحیه بهشونه 

انشاا.. که به زودی سلامتیشونو به دست میارن

تورو دیدم خدا خندید من از عشقه تو حظ کردم با تو من کل دنیارو تو یک لحظه عوض کردم😍😍😍
2728

چیزا ابکی براش درست کن تا سم از بدنش خارج بشه و ... شاید یکم بعدش حالش خراب بشه و ... نترس بدنه دیگه حتما نمیکشه  ولی چیز های ابکی بده و تقویت کن پسته و بادام و فندق و ... مغز ها رو بده بخوره 

مرد که خوب باشد زن بی شک بهترین میشود، باور کنید مرد زن را میسازد ؛ پشت هر مرد موفقی زنی است که خیالش از مردانگی مردش جمع است .

ان شالله که هر چه زودتر سلامتیشو بدست بیاره ..عزیزم اگه میتونی بچه ها رو نبر اخه میگن تا یکی دو روز کمی خوب نیست که نزدیک کسی که شیمی درمانی کرده بری ..یکی از اشناهای ما که انجام داده بود میرفتیم پیشش حتی دست هم نمیداد بهمون 

درد نداره سرمه...

باید بهش غذاهای خونساز مثل آب هویجو پسته خام بدی..

غذای کارخونه ای و هورمونی ممنوعه

وقتی میاد خونه حالت تهوع داره... همش باید آبمیوه بخوره تا دارو از بدنش بره

تو رادیوتراپی نباید چیزهای رنگ زرد و نارنجی  مثل هویج بخوره چون اثر اشعه رو کم میکنه

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150

خدا سلامتی بده به مادرت...من همراه پدرشوهرم بودم.بچه نبری بهتره...یه چیزی مثل سرم هستش وصل میکنن بهشون..۴۰دقیقه اگه اشتباه نکنم طول میکشه...واقعا سخته انگار بعدش نا ندارن...غذاها هم بهش گفته بودن مرغ یا مخصوصا ماهی بخور...

آب میوه تازه بخوره 

مواد چرب و سنگین هم نخورن ... بهتره. لبنیات هم حذف بشه کلا

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2706